SiSoftware Sandra Lite 2021.10.31.41 (R6a 31.41)

SiSoftware Sandra Lite

SiSoftware Sandra Lite (the System ANalyser, Diagnostic and Reporting Assistant) — набір утиліт для збору різноманітної інформації і діагностики різних компонентів комп’ютера, встановлених програм і будь-яких інших пристроїв, під’єднаних до ПК. Програма може працювати з режимі клієнт/сервер — в цьому випадку можна проаналізувати не лише локальний комп’ютер, але і всі комп’ютери локальної мережі.

За допомогою SiSoftware Sandra Lite можна отримати інформацію про процесор, чіпсет, відео адаптер, порти, принтери, звукові карти, пам’ять, мережі, процеси Windows, AGP, PCIe, з’єднаннях ODBC, USB2, 1394/Firewire, і т.д. Дані, що надає програма досить суттєві, наприклад, під час тестування відеокарти задіяно відразу кілька тестів: тест швидкості рендеринга відеокарти, тест пам’яті відеоадаптера, тест продуктивності графічного процесора, тест продуктивності і пропускної здатності.

Основні можливості SiSoftware Sandra Lite:

— Підтримка 3 платформ (Win32×86, Win64×64, WinCE ARM) в єдиній програмі установки.
— 13 еталонних тестів, розроблених окремо для кожної платформи.
— 34 модулі з докладною інформацією.
— Збереження, друк, відсилання та завантаження на сервер звітів в текстовому форматі, або форматах HTML, XML, SMS/DMI, RPT.
— Можливість порівняння продуктивності комп’ютера з іншими.
— Офіційна підтримка величезного числа різних пристроїв завдяки безпосередній співпраці з Intel, AMD, ATI, SiS, VIA.

Зміни в останній версії

  • Ми продовжуємо робити поліпшення для гібридних (великих / маленьких) архітектурних архітектур - як «озеро alder» Intel (ADL). На додаток до виявлення, тобто планування і тестові оптімаціі, які тривають.
Автор: SiSoftware
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
SiSoftware Sandra Lite

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми SiSoftware Sandra Lite. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії