SiSoftware Sandra Lite 12.28.61 Titanium

SiSoftware Sandra Lite

SiSoftware Sandra Lite (the System ANalyser, Diagnostic and Reporting Assistant) — набір утиліт для збору різноманітної інформації і діагностики різних компонентів комп’ютера, встановлених програм і будь-яких інших пристроїв, під’єднаних до ПК. Програма може працювати з режимі клієнт/сервер — в цьому випадку можна проаналізувати не лише локальний комп’ютер, але і всі комп’ютери локальної мережі.

За допомогою SiSoftware Sandra Lite можна отримати інформацію про процесор, чіпсет, відео адаптер, порти, принтери, звукові карти, пам’ять, мережі, процеси Windows, AGP, PCIe, з’єднаннях ODBC, USB2, 1394/Firewire, і т.д. Дані, що надає програма досить суттєві, наприклад, під час тестування відеокарти задіяно відразу кілька тестів: тест швидкості рендеринга відеокарти, тест пам’яті відеоадаптера, тест продуктивності графічного процесора, тест продуктивності і пропускної здатності.

Основні можливості SiSoftware Sandra Lite:

— Підтримка 3 платформ (Win32×86, Win64×64, WinCE ARM) в єдиній програмі установки.
— 13 еталонних тестів, розроблених окремо для кожної платформи.
— 34 модулі з докладною інформацією.
— Збереження, друк, відсилання та завантаження на сервер звітів в текстовому форматі, або форматах HTML, XML, SMS/DMI, RPT.
— Можливість порівняння продуктивності комп’ютера з іншими.
— Офіційна підтримка величезного числа різних пристроїв завдяки безпосередній співпраці з Intel, AMD, ATI, SiS, VIA.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Сандра завжди розсовувала межі апаратного забезпечення, оптимізуючи робоче навантаження на основі можливостей пристрою (продуктивність обчислень, обсяг пам'яті / обсяг пам'яті і т.д.), Забезпечуючи оптимальне використання як бюджетних, так і високопродуктивних пристроїв. можливість.
  • Ця нова версія ще більше збільшує робоче навантаження завдяки кращому масштабування за всіма тестами GPGPU, що дозволяє працювати пристроям низького рівня (наприклад, вбудована графіка, емуляція на ЦП) і професійним прискорювачів GPGPU з дуже швидкою і дуже великою пам'яттю.
Автор: SiSoftware
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня

Завантажити
SiSoftware Sandra Lite

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми SiSoftware Sandra Lite. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії