x360ce 4.17.15.0

x360ce

X360ce – це безкоштовне програмне забезпечення, призначене для емуляції геймпада від консолі Xbox 360 на комп'ютерах під керуванням ОС Windows. Іншими словами ця програма є своєрідним проміжною ланкою-прошарком між ПК користувача і підключеним до нього ігровим контролером (геймпадом, джойстиком або кермом) будь-якого, відмінного від Microsoft, виробника.

X360ce дозволяє геймерам використовувати наявні у них пристрої введення в іграх, що підтримують тільки геймпади від Xbox, шляхом програмування всіляких кнопок, маніпуляторів, тригерів і бамперів на виконання звичних завдань цієї платформи. Таким чином, прихильники гонок і автосимуляторів мають можливість керувати транспортними засобами за допомогою керма і педалей, а любителі повітряних баталій зможуть насолодитися польотами завдяки використанню джойстиків-штурвалів.

Програма здатна забезпечити роботу до чотирьох пристроїв керування, при цьому дозволяючи регулювати силу натискання тригерів і чутливість осей за напрямками X і Y.

Інтерфейс емулятора нагадує інші програми такого роду. Робоча область наповнена безліччю параметрів, які можуть збентежити користувачів, не знайомих з особливостями Xbox консолей. Будь-які естетичні елементи в зовнішньому вигляді X360ce повністю відсутні.

Переваги X360ce

  • Поширення програми на безкоштовній основі.
  • Встановлення програми, як таке, відсутнє.
  • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
  • Підтримка до чотирьох ігрових контролерів.
  • Величезна безліч доступних параметрів, регуляторів і поєднань клавіш.

Недоліки X360ce

  • Виключно англійська мова інтерфейсу.
  • Відсутність підказок в інтерфейсі програми, що може викликати труднощі у непідготовлених користувачів.

Висновок

Емулятор X360ce надає користувачам чудову можливість керування ігровим процесом за допомогою вже наявного арсеналу контролерів, що, крім усього іншого, виключає необхідність придбання додаткового обладнання і пропрієтарного програмного забезпечення.

Увага

Повноцінна робота програми можлива лише при наявності на комп'ютері користувача встановлених пакетів .NET Framework 3.5 (для користувачів Windows 7), .NET Framework 4.6 (для користувачів Windows 8 / 8.1 і 10), DirectX з останньою версією оновлень не раніше червня 2010 року (цей пакет встановлюється строго після встановлення .NET Framework), а також Microsoft Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2013.

Встановлення X360ce

Емулятор X360ce не вимагає встановлення. Програма поширюється у вигляді архіву з виконуваним файлом всередині, завантажити який можна після натиснення однойменної кнопки на цій сторінці опису продукту.

Розпакування архіву здійснюється як стандартними засобами ОС Windows, так і за допомогою сторонніх архіваторів, які також доступні для завантаження на нашому сайті.

Щоб запустити програму, розпакуйте архів x360ce.zip у зручне для аас місце на жорсткому диску, після чого запустіть розташований всередині файл x360ce.exe.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: www.x360ce.com
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити x360ce для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про x360ce!

Схожі програми