Battle.net

Battle.net 2.31.0.14792

Battle.net

Battle.net – додаток для запуску ігор Blizzard Entertainment, що об’єднує функції різних ігрових серверів, менеджера власного облікового запису гравця, інтернет-магазину та забезпечує гравцям можливість спілкування і спільної гри онлайн.

Програма має яскравий індивідуальний дизайн, а її інтерфейс складають елементи, що дозволяють користувачу слідкувати за своїм профілем, ознайомлюватися з останніми новинами ігрового світу, спілкуватися з іншими геймерами та друзями, робити покупки та інше.

Гравці можуть обмінюватися різними даними одне з одним, додавши того чи іншого користувача до друзів за його псевдонімом. Друзі можуть слідкувати за досягненнями, переглядати історії матчів, спілкуватися одночасно з гравцями з однієї або інших ігор.

Користувач матиме змогу налаштовувати власний профіль (обирати аватар, використовувати справжнє ім’я або псевдонім, популяризувати свою ігрову діяльність в соцмережі Facebook або ж повністю зберігати конфіденційність).

Завдяки вкладці соціальної активності, ви можете інформувати інших про те, коли готові грати і спілкуватися або, обравши режим невидимки, уникати зайвих балачок і просто насолоджуватися грою.

Також у Battle.net можна створювати групи та канали для організації чатів.

Якщо Battle.net користуються діти, то батьки можуть встановити батьківський контроль. Це дозволяє обмежити час, який дитина проводить за іграми та заблокувати чат.

Переваги Battle.net

  • вкладка соціальної активності користувача;
  • можливість встановлення батьківського контролю;
  • наявний багатокористувацький режим;
  • спільноти для колективного та чати для приватного спілкування;
  • автоматичне оновлення ігор;
  • інтеграція з Facebook;
  • можливість включити трансляцію мережевого контенту в Facebook.

Недоліки Battle.net

  • використання технології cookie-файлів і подібних;
  • асортимент продукції обмежено ліцензійними іграми Blizzard Entertainment.

Висновки

Це потужний клієнт для розповсюдження ігрової продукції компанії Blizzard Entertainment, що дозволяє завантажувати цифрові копії придбаних ігор, вчасно оновлювати їх і підтримувати зв’язок з іншими геймерами.

Встановлення Battle.net для Windows

Завантаживши програмне забезпечення, ви маєте пройти нескладний процес інсталяції. Для цього потрібно виконувати зазначені команди та натискати «Продовжити».

Спочатку оберіть мову, якою вам зручно користуватися. Потім – теку для збереження ПЗ програми і дочекайтеся завершення установки.

Щоб розпочати використання Battle.net, потрібно створити обліковий запис або авторизуватися через соцмережу Facebook.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: www.blizzard.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Battle.net для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Battle.net!

Схожі програми