Epic Games 12.2.19

Epic Games

Epic Games – це фірмовий кліент однойменної компанії-розробника ігор, призначений для офіційного придбання її продукції. Програма поширюється безкоштовно, має стильний інтерфейс і підтримує російський мову.

У своїй роботі інструмент дозволяє не лише купувати та завантажувати популярні ігри компаній Epic Games, але й завантажувати моди, слідкувати за новинами і новинками ігрового світу, заводити друзів за інтересами і спілкуються з ними через Інтернет. Додатково розробники пропонують користувачам пройти навчання з використання одного з найпопулярніших ігрових рушіїв сучасності – Unreal Engine, для чого програма забезпечена різними відеоматеріалами, безліччю прикладів і документацією.

Інтерфейс клієнта має стильний зовнішній вигляд і виконаний в темних тонах. Меню, розташоване в головному вікні, дозволяє перемикатися між основними розділами програми – головною сторінкою, магазином, бібліотекою, списком друзів і параметрами. Новини індустрії, анонси та постери ігор оформлені у вигляді великих барвистих блоків, які підсвічуються при наведенні курсору миші.

Переваги Epic Games

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Наявність російської локалізації програми.
  • Стильний графічний інтерфейс користувача.
  • Офіційний клієнт від виробника комп'ютерних ігор.
  • Наявність навчальних матеріалів з використання ігрового рушія Unreal Engine.
  • Наявність функцій пошуку друзів для спільної гри.

Недоліки Epic Games

  • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Кліент працює коректно, без збоїв, не зависає і викликає більше довіри, ніж неофіційні програмні магазини-посередники від сторонніх розробників. Відповідно до цього продукт можна порадити як завзятим геймерам, так і всім, хто цікавиться.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу Epic Games, перейдіть в розділ «Settings», після чого виберіть відповідну локалізацію зі списку з маркером «Language». У разі успіху зміни вступлять в силу негайно.

Зміни в останній версії

  • Після закриття гри установка тепер перевірятиме, що гра актуальна.
  • Усунення невеликих багів.
Автор: epicgames
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Epic Games

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Epic Games. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії