GameNet

GameNet 3.8.49.2983

GameNet

GameNet – це платформа, призначена для централізованого запуску безлічі онлайн-ігор. Програма поширюється безкоштовно і, крім ігор, пропонує користувачам можливість спілкування, а також різноманітний контент для фанатів.

Платформа GameNet – це система, яка дає можливість за допомогою одного графічного інтерфейсу керувати запуском популярних онлайн-ігор і їх оновленням. Програма дозволяє отримувати останні новини ігрового світу, а також різні повідомлення щодо, наприклад, виходу в світ нових продуктів, гарячих пропозицій або ж проведення технічних робіт на ігрових серверах і т. д.

Проведення розрахунків в онлайн іграх також може здійснюватися за допомогою платформи GameNet, для чого в програмі передбачений механізм поповнення рахунку.

Спілкування з іншими гравцями відбувається за допомогою використання вбудованого чату. Особливо ж наполегливих співрозмовників можна відправити «в ігнор» завдяки інструменту чорного списку.

Інтерфейс програми за замовчуванням виконаний в синіх тонах, хоча розробники надають ще два варіанти колірного оформлення – зелений і так званий пісочний. Основна область головного вікна відведена під перелік доступних ігор, найбільш популярні з яких відображаються у вигляді великих плиток. Кнопки доступу до облікового запису, інформація про стан рахунку і перелік контактів користувача розташовуються зліва.

Переваги GameNet

 • Наявність російськомовного інтерфейсу програми.
 • Зручний, зрозумілий, сучасний і яскравий інтерфейс користувача.
 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Швидке і легке встановлення.
 • Наявність фанатського контенту, наприклад тем для ОС Windows.
 • Наявність системи рейтингів і досягнень.
 • Підтримка декількох варіантів колірного оформлення.
 • Наявність вбудованого чату.
 • Наявність описів і гайдів до ігор.

Недоліки GameNet

 • Відсутність підтримки інших мов інтерфейсу, крім російського.
 • Перенаправлення користувача на різні сторінки в браузері замість завантаження і відображення їх безпосередньо в інтерфейсі програми.

Висновок

Програма працює коректно і без будь-яких відчутних затримок навіть на сучасних комп'ютерах бюджетного класу. Завдяки демонстрації обкладинок і скріншотів онлайн-ігор інтерфейс платформи виглядає дуже барвисто, а додаткові теми для Windows дозволяють користувачеві якомога довше залишатися в оточенні улюблених ігрових всесвітів.

Встановлення GameNet

Встановлення програми виконується за допомогою фірмового інсталятора. Щоб почати процес встановлення, натисніть відповідну кнопку, виділену помаранчевим кольором, і дочекайтеся автоматичного завантаження усіх компонентів. 

Автор:
Офіційний сайт: gamenet.ru
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити GameNet для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про GameNet!

Схожі програми