PDF-XChange Editor 10.2.1.385

PDF-XChange Editor

PDF-XChange Editor – це редактор PDF з широким спектром можливостей. Але ще більший функціонал у вигляді створення і зміни заповнюваних форм пропонує користувачеві «старший брат» програми – Editor Plus.

Строго кажучи, редактор є платним, однак розробники надають пробну безкоштовну версію без обмежень на тривалість використання і кількість доступних інструментів. При цьому в разі застосування тих опцій, які позначені значком «магазинного візка», в вихідний файл додається спеціальний водяний знак, видалити який можливо тільки при наявності оплаченої ліцензії.

Серед основних можливостей PDF-XChange Editor – створення PDF-документів з зображень, конвертація в формат файлів Microsoft Word, Excel і PowerPoint, додавання штампів, підписів, паролів, додатків, посилань і сертифікатів. І це не рахуючи базових функцій редактора, таких як зміна орієнтації і фону документа, масштабування, обрізка сторінки, додавання нумерації і колонтитулів.

Зручність індивідуальної роботи в PDF-XChange Editor очевидна. Що ж стосується колективної діяльності, то тут не можна не згадати про можливість створення і видалення коментарів, які оберігають документи від внесення поспішних правок до тих пір, поки не будуть почуті зауваження всіх учасників проекту.

Ще однією примітною особливістю редактора є опція створення e-mail-розсилок. Таким чином, кожен користувач, який працює з документом, завжди зможе мати під рукою його актуальну версію. Варіантів застосування цього маса – написання сценаріїв, інструкцій, наказів, технічних завдань, ведення документообігу та інше.

Інтерфейс PDF-XChange Editor виконаний у фірмовому стилі, хоча для зручності користувача схема розташування панелей і їх елементів нагадує інші текстові редактори. Зовнішній вигляд програми піддається зміні. У ній можна налаштувати тип фону, колір тексту, маркерів і вікон, а також шрифт меню, і діалогів.

Крім PDF редактор XChange підтримує формати JPG, PNG, BMP, TIFF, RTF, а також файли Markdown, електронні креслення Visio, таблиці Excel, презентації PowerPoint і безліч менш популярних розширень.

Переваги PDF-XChange Editor

 • Безкоштовне розповсюдження програми без обмежень функціоналу.
 • Наявність великої кількості інструментів, як для індивідуальної, так і для колективної роботи.
 • Підтримка української та російської мови інтерфейсу.
 • Налаштування зовнішнього вигляду редактора. Можливість вимкнення панелей інструментів.
 • Наявність функції розпізнавання тексту з зображень – OCR.
 • Можливість експорту документів у формати Microsoft Office.
 • Можливість створення e-mail-розсилки.
 • Підтримка виносок, посилань, коментарів і приміток.
 • Можливість додавання засобів захисту документів, таких як паролі, підписи, сертифікати.
 • Наявність функції перевірки орфографії.

Висновок

PDF-XChange Editor – ласий шматочок в номенклатурі офісного програмного забезпечення, який допоможе організувати документообіг, як вдома, так і в великій організації.

Встановлення PDF-XChange Editor

Встановлення програми виконується за допомогою стандартного інсталятора. Після запуску установника клацніть кнопку «Install». Далі у вікні майстра установки натисніть «Next». Прийміть умови ліцензійної угоди, поставивши галочку в чекбоксі, після чого повторно натисніть «Next». Далі вкажіть майстру шлях розташування програми на жорсткому диску і виберіть тип установки – повний або вибірковий. При цьому вибіркова установка дозволяє налаштувати PDF-XChange Editor як програму за замовчуванням для перегляду PDF-файлів. На наступному кроці відзначте маркером-крапкою потрібну версію редактора. За бажанням користувача доступні пробна (безкоштовна) і Pro версії. Зробіть свій вибір і натисніть «Next». Щоб перейти безпосередньо до встановлення компонентів програми на ПК, натисніть «Install». Щоб закрити інсталятор, клацніть «Finish».

Щоб змінити мову інтерфейсу відкрийте програму і клацніть по вкладці «File». Виберіть пункт «Preferences». У вікні налаштувань перейдіть в розділ «Languages», після чого вкажіть відповідне значення мови. Щоб зміни вступили в силу, натисніть кнопку «Apply» і «OK».

Зміни в останній версії

 • Додано можливість створення «Місця» для сервісів WebDAV.
 • Додано нові команди, які дозволяють перемикати стилі заголовків вкладок документів у контекстному меню вкладок документів.
 • Покращено контроль стиснення зображень в операції «Покращення відсканованих сторінок».
 • Оновлено панель «Коментарі». Дизайн був покращений, і ми додали функціональність, що дозволяє редагувати текст коментарів усередині панелі, а також функцію легкої фільтрації/пошуку коментарів, які містять вказаний текст. Ми також додали прості кнопки для додавання відповідей, блокування/розблокування та зміни параметрів.
 • Додана можливість встановлення поля на сторінках документа.
 • Додана можливість редагувати пункт призначення іменованих пунктів призначення.
 • Додано функцію перетворення файлів електронної пошти у PDF. Відкрийте файли повідомлень електронної пошти (.msg та .eml) у редакторі PDF-XChange Editor, щоб перетворити їх на PDF.
 • Додана функція пошуку всередині відповіді на коментарі за допомогою панелі пошуку або функції пошуку.
 • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: www.tracker-software.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити PDF-XChange Editor для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про PDF-XChange Editor!

Схожі програми