PrimoPDF 5.1.0.2

PrimoPDF

PrimoPDF - безкоштовна програма для швидкої і нескладної конвертації (перетворення) файлів у формат PDF (Portable Document Format). Як і більшість аналогічних програм PrimoPDF "встановлює" так званий віртуальний PDF-принтер, за допомогою якого і відбувається створення і збереження PDF.

Тому ви можете використовувати програму PrimoPDF для перетворення документів у формат PDF прямо з вікна якоїсь програми. Ви можете створити високоякісний PDF з файлів Word, Excel, PowerPoint, та фактично з будь-якого іншого друкованого файлу.

Основні можливості PrimoPDF:

- PrimoPDF - абсолютно безкоштовна програма для некомерційного використання, що не містить рекламних матеріалів, spyware (шпигунських програм), adware і іншої гидоти та не вимагає реєстрації.
- Друк файлів PDF з вікна практично будь-якої програми.
- Створення документів PDF оптимізованих під друк, екран, електронну книгу або prepress.
- Створення захищених документів з 40-/128-бітним кодуванням. Налаштування дають можливість встановлення паролів для відкриття і редагування документа, блокування друку, блокування копіювання тексту і графіки і т.п.
- Можливість вставки додаткової інформації в PDF документ: назва, автор, ключові слова.
- Нескладний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Зміни в останній версії

— Підтримка додаткових мов (французька, німецька, іспанська, голандська та італійська).

Автор: activePDF
Оновлено:
Версія Windows: Me, NT, 2000, XP, 98.
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
PrimoPDF

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми PrimoPDF. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії