PDFsam Basic 4.2.2

PDFsam Basic

PDFsam Basic – це редактор файлів PDF, основне завдання якого об'єднувати, розділяти, змішувати і компонувати їх, а також просто організовувати порядок проходження сторінок в документах. Програма поширюється безкоштовно з відкритим вихідним кодом, доступним на GitHub всім бажаючим.

Характер роботи PDFsam Basic нагадує такий як у інструментів монтажу, проте у цьому випадку програма оперує не відеорядом з безліччю кадрів, а текстовим документом, що складається з сторінок. При цьому редактор абсолютно не здатний керувати чимось крім цих сторінок, як то текстом, окремими посиланнями, відступами і т.д.

Мабуть, однією з найбільш часто використовуваних функцій PDFsam Basic є «Extract», яка дозволяє витягати з документа окремі сторінки і їх діапазони. Це актуально, наприклад, при читанні літератури, яка поширюється в PDF-форматі, в тих випадках, коли користувача цікавлять лише окремі глави, параграфи або твори.

Дві інші, протилежні за призначенням можливості – «Split» і «Merge» – дозволяють розділяти документи на складові, аж до окремих сторінок, а також потім об'єднувати їх в групи, формуючи нові документи. Продовжуючи тему літератури, така функціональність може стати в нагоді при формуванні збірок, навчальних матеріалів, каталогів, дайджестів і іншого.

Ще однією корисністю PDFsam Basic є функція повороту багатосторінкового документа. При цьому програма допускає обертання як парних, так і непарних сторінок на 90, 180 і 270 градусів.

Інтерфейс програми виконаний у фірмовому стилі. Вікно вітання (так звана домашня сторінка) відображає перелік доступних опцій, кожна з яких містить короткий опис і винесена в окремий блок. При цьому натиснення кнопки миші на будь-який з них відкриває відповідну цій функції панель інструментів, де користувачеві надається можливість налаштування додаткових параметрів.

Переваги PDFsam Basic

 • Відкритість і доступність вихідного коду програми.
 • Безкоштовність продукту.
 • Наявність російської та української локалізації.
 • Підтримка функції «drag and drop».
 • Зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, виконаний у авторському стилі.

Недоліки PDFsam Basic

 • Недостатньо плавна прокрутка сторінок.
 • Відсутність портативної версії програми.
 • Відсутність можливості налаштування зовнішнього вигляду.

Висновок

Редактор не пропонує нічого зайвого. Більшість його функцій можуть бути затребувані щодня, наприклад, в сфері діловодства. Затьмарює роботу програми лише не зовсім плавний, іноді зависаючий, скролінг екрану.

Увага

Для роботи програми необхідна присутність на комп'ютері користувача встановленої бібліотеки JavaFX, яка входить в пакет JDK.

Встановлення PDFsam Basic

Встановлення редактора виконується за допомогою фірмового інсталятора. На першому етапі оберіть мову встановлення і зніміть галочку в чекбоксі знизу. Щоб змінити шлях розташування редактора на жорсткому диску, перейдіть в меню додаткових налаштувань, клацнувши «Advanced Options» внизу зліва. Клацніть «Next», тим самим беручи умови ліцензійної угоди, і дочекайтеся завантаження всіх необхідних компонентів. Після закінчення встановлення інсталятор створить ярлик редактора на робочому столі і закриється автоматично.

Щоб змінити мову інтерфейсу PDFsam Basic відкрийте меню налаштувань, клацнувши по зображенню шестерні угорі ліворуч. Далі перейдіть до параметру «Language» в підрозділі «Appearance» і виберіть потрібну мову в списку, що випадає. Щоб зміни вступили в силу, необхідно перезапустити редактор.

Зміни в останній версії

 • Числове сортування з наступними цифрами (наприклад, «файл 1.pdf», «файл 2.pdf», «файл 10.pdf»)
 • Вибір і сортування стовпця в таблиці вибору і подальше додавання в нього файлів тепер додає їх відповідно до обраної політикою сортування.
 • При ручному переміщенні файлів в таблиці вибору політика сортування скидається.
 • Використовуйте Collator як сортування за замовчуванням (чи не числова) для таблиці вибору, в результаті чого результат сортування залежить від локалі.
 • Доданий акселератор для всього програми для запуску кнопки запуску поточного видимого модуля. SHORTCUT_DOWN + X тепер запускає завдання
 • tar.gz для розширення і перенесення архіву Linux зі збереженням дозволів
 • модернізована Сейда
 • Оновлена пов'язана Java до версії 11.0.10
 • Оновлені переклади
Автор: Andrea Vacondio / PDFsam Basic
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
PDFsam Basic

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми PDFsam Basic. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії