IceCream PDF Converter 2.89

IceCream PDF Converter

IceCream PDF Converter – це безкоштовна версія популярного конвертера електронних документів в PDF-формат і назад. Програма базується на принципах простоти і швидкості роботи і надає користувачеві набір додаткових опцій для експорту файлів.

Конвертер IceCream підтримує функцію одночасного перетворення декількох файлів. При цьому користувач може самостійно обирати кращі значення налаштувань зовнішнього вигляду документа PDF, як то орієнтацію сторінок, поля, відступи, вирівнювання і розташування вмісту.

Крім того програма надає можливість склеювання документів з різних вхідних форматів, будь то текст, таблиці або зображення, тим самим дозволяючи об'єднувати контент, що створюється з різних джерел, в єдине ціле. Серед інших достоїнств користувачеві доступний вибір необхідних інтервалів документів, що підлягають перетворенню, а також керування порядком проходження окремих сторінок в PDF-файлах.

Інтерфейс IceCream Converter виглядає досить сучасно. Елементи керування добре відгукуються. Додаткова зручність використання програми забезпечується функцією drag-n-drop, що дозволяє перетягувати документи з робочого столу або іншого каталогу і обробляти їх практично на льоту.

Конвертер підтримує роботу з великою кількістю вхідних і вихідних форматів файлів, як то DOC/DOCX, XLS/XLSX, HTML, ODT, ODS, JPG, PNG, TIFF, GIF, а також EPUB.

Переваги IceCream PDF Converter

 • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
 • Підтримка російської та української мов інтерфейсу.
 • Безкоштовність продукту.
 • Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, виконаний у фірмовому стилі IceCream Apps.
 • Підтримка функції Drag-n-drop.
 • Можливість одночасного перетворення декількох документів.
 • Можливість склеювання файлів, зміни порядку проходження сторінок, а також часткової конвертації форматів згідно з обраними інтервалами документа.
 • Можливість зміни розмітки PDF-документів, налаштування полів, меж, відступів.

Недоліки IceCream PDF Converter

 • Відсутність можливості конвертації PDF-файлів в формати електронних книг.
 • Відсутність підтримки форматів PPT/PPTX.
 • Ліміт на 10-сторінкові документи в безкоштовній версії.
 • Ліміт на 5 одночасних документів для конвертації.

Висновок

IceCream PDF Converter – додаток вузької спрямованості, не позбавлений, однак, деяких корисних властивостей, які не стосуються безпосередньо завдань перетворення. Освоєння всього інструментарію не буде важким пересічному користувачеві завдяки зручному і зрозумілому інтерфейсу. Залишається сподіватися, що в майбутньому розробники порадують своїх клієнтів ще більшою кількістю підтримуваних форматів файлів, зберігши інші достоїнства програми.

Встановлення IceCream PDF Converter

Встановлення програми складається всього з декількох кроків і виконується досить швидко. Щоб розпочати інсталяцію конвертера, скачайте файл pdf_converter_setup.exe, натиснувши кнопку Завантажити на сторінці опису продукту. Запустіть виконуваний файл. Після появи вікна контролю облікових записів користувачів Windows (UAC) підтвердіть дію, натиснувши кнопку Так. Оберіть мову IceCream PDF Converter. Далі прочитайте і прийміть умови угоди. Клікніть Next і вкажіть інсталятору шлях майбутнього розташування програми. Натисніть Next та Install, щоб запустити безпосередньо процес встановлення. По завершенні встановлення запустіть програму, використовуючи ярлик на робочому столі або в меню Пуск.

Щоб змінити мову інтерфейсу IceCream Converter запустіть програму і клікніть Settings у вікні вітання. У вікні, виберіть необхідне значення мови в пункті Language (не плутати з OPC Language) і натисніть зелену кнопку Save Settings для підтвердження. Зміни вступлять в силу негайно.

Зміни в останній версії

 • Електронна книга перетворення виправлена.
 • PDF до зображень: поліпшення іменування файлів.
Автор:
Офіційний сайт: icecreamapps.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити IceCream PDF Converter для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про IceCream PDF Converter!

Схожі програми