NAPS2 7.1.2

NAPS2

NAPS2 – це не просто черговий PDF-сканер, що й випливає з розшифровки «Not another PDF scanner» (NAPS). Продукт являє собою інструмент для сканування і подальшої обробки документів, поширюється безкоштовно з відкритим вихідним кодом, а також підтримує безліч мов інтерфейсу, включаючи українську.

Можливості програми дозволяють сканувати документи в звичайному і пакетному режимах, здійснювати підготовку сканів до публікації шляхом їх обрізання, обертання, зміни показників різкості, яскравості і контрасту, а також зберігати їх в популярних форматах зображень і в PDF. Крім того, інструмент NAPS2 підтримує створення профілів сканування з різними налаштуваннями з метою, наприклад, швидкого отримання декількох версій одного й того ж документа – кольорової і чорно-білої, масштабованої чи ні.

Інтерфейс продукту лаконічний і простий в освоєнні. Головне вікно виконано в світлих тонах і не перенасичене елементами керування, а вся його робоча область поділена між плаваючим головним меню і панеллю мініатюр відсканованих документів.

Програма підтримує збереження отриманих сканів в таких форматах, як, власне, PDF, JPG, PNG, TIF, GIF і BMP. Крім того, NAPS2 надає користувачам можливість швидкого відправлення документів електронною поштою.

Переваги NAPS2

  • Безкоштовне розповсюдження продукту з відкритим вихідним кодом.
  • Підтримка української мови інтерфейсу.
  • Приємний оку зовнішній вигляд програми, виконаний у світлих тонах.
  • Можливість створення декількох профілів сканування з різними настройками.
  • Наявність вбудованого фоторедактора.
  • Можливість відправки документів електронною поштою.
  • Підтримка популярних розширень, в тому числі PDF, JPG, PNG, TIF, GIF і BMP.
  • Можливість вибору WIA або TWAIN драйверів.

Недоліки NAPS2

  • Необхідність встановлення продукту.

Висновок

Програма працює коректно, без збоїв. Запуск процесу сканування вимагає буквально пари-трійки натискань миші з боку користувача. В цілому, інструмент рекомендується до застосування як в домашніх умовах, так і в офісі.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, запустіть її, після чого клацніть по пункту «Language» із зображенням планети в головному меню. Після чого в списку, що випадає вкажіть потрібну локалізацію NAPS2. У разі успіху мова інтерфейсу зміниться автоматично без додаткового перезавантаження.

Зміни в останній версії

  • Mac: Виправлено сканування за допомогою macOS 14 Sonoma
Автор:
Офіційний сайт: www.naps2.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити NAPS2 для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про NAPS2!

Схожі програми