WinScan2PDF 7.77

WinScan2PDF

WinScan2PDF – це утиліта, яка дозволяє сканувати документи безпосередньо в PDF формат. Програма поширюється безкоштовно, практично не займає місця на жорсткому диску і підтримує безліч локалізацій.

У своїй роботі WinScan2PDF використовує будь-який з доступних пристроїв сканування. При цьому на відміну від стандартних засобів операційної системи, які переводять реальні документи в формат зображень, програма зберігає їх у вигляді файлів з розширенням PDF. Це зручніше, так як дозволяє в подальшому з великим успіхом розпізнавати і обробляти перекладені в електронний вигляд документи.

У своєму арсеналі WinScan2PDF налічує всього кілька параметрів, серед яких якість або чіткість сканування, а також розмір сторінки вихідного PDF документа. Якщо по інших параметрах все ясно, то необхідність зміни якості може бути мало зрозуміла для деяких користувачів. Однак суть цієї можливості зводиться до того, що при зменшенні чіткості картинки, на якій зображена сторінка, всього на десять відсотків можна заощадити досить багато простору на жорсткому диску. Це особливо актуально для тих користувачів, які займаються оцифруванням книг і навіть цілих бібліотек.

Інтерфейс інструменту інтуїтивно зрозумілий. Робоча область поділена на дві основні зони. Ліва відображає метаінформацію про сторінки, в той час як права показує зовнішній вигляд відсканованого документа.

Результатом роботи WinScan2PDF, як правило, виступає файл у форматі PDF. Однак програма підтримує збереження документів і у вигляді зображень з роздільною здатністю JPG або PNG.

Переваги WinScan2PDF

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка української локалізації програми.
  • Можливість вибрати якість сканування.
  • Підтримка експорту документів у формати PDF, JPG і PNG.
  • Наявність інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.
  • Мала вага утиліти.
  • Відсутність необхідності встановлення.

Недоліки WinScan2PDF

  • Відсутність плаваючих панелей і елементів меню.

Висновок

Програма працює без збоїв і нарікань і може стати в нагоді будь-якому користувачеві, який володіє сканером і потребує допомоги у переводі документів в цифровий формат.

Зміни в останній версії

  • Виправлення: під час сканування через TWAIN у Windows 11 x64
  • Важливе оновлення мовних файлів WinScan2PDF для всіх ОС MS Windows
Автор: Nenad Hrg
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
WinScan2PDF

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми WinScan2PDF. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії