SyncBackFree 10.2.99.0

SyncBackFree

SyncBackFree – це безкоштовний і, при цьому, різнобічний інструмент для керування створенням резервних копій. Програма володіє широким функціоналом та переведена на безліч мов включно з українською.

Цей інструмент надає користувачам можливість створення резервних копій і дзеркал файлів і каталогів, а також синхронізацію копій між собою. Програма дозволяє повністю автоматизувати процес своєї роботи завдяки вбудованим сценаріями, які враховують різні конфліктні ситуації на кшталт відсутності папок джерела або призначення чи збігу імен документів.

SyncBackFree дозволяє розділити область даних, що підлягають резервному копіюванню, за допомогою механізму профілів. Профіль – це зведення правил, який визначає, що, звідки, куди, за яким розкладом і відповідно яким алгоритмом буде копіюватися. Таким чином, користувач має можливість завести декілька профілів, один з яких буде виконувати, наприклад, щоденне резервне копіювання нових даних, інший – здійснювати віддзеркалення інформації на сервері в режимі 24/7.

Інтерфейс програми виконаний у фірмовому стилі. Головне вікно розгортається на весь екран і відображає перелік всіх зроблених на цей момент дій. Таблиця підтримує сортування по будь-якому з стовпців як за спаданням, так і по зростанню. Кожен текстовий пункт меню SyncBackFree доповнений значком-іконкою, який, варто зауважити, абсолютно не відображає суть функції, не вносить жодних прояснень і, в сукупності з поганою якістю локалізації, швидше заплутує користувача.

Переваги SyncBackFree

 • Поширення продукту на безкоштовній основі.
 • Наявність української локалізації програми.
 • Наявність фірмового графічного інтерфейсу користувача.
 • Широкий функціонал, що дозволяє повністю автоматизувати процес створення резервних копій і синхронізації копій.

Недоліки SyncBackFree

 • Низька якість перекладу.
 • Досить складний інтерфейс програми.

Висновок

Продукт володіє значним набором опцій і стане корисним інструментом на будь-якому робочому столі, проте вивчення роботи програми може зайняти певний час.

Встановлення SyncBackFree

Встановлення програми мало відрізняється від стандартного. Щоб змінити мову інтерфейсу клацніть «Preferences» в меню SyncBackFree угорі ліворуч, після чого виберіть пункт «Language». У випадаючому списку вкажіть відповідне значення мови, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Зміни вступлять в силу негайно.

Зміни в останній версії

 • Нове: буде використовувати змінну середовища SYNCBACKTEMP як каталог для всіх тимчасових файлів, якщо він існує.
 • Оновлено: численні оновлення для створення, зміни та видалення розкладів та файлу довідки оновлено.
 • Виправлено (Pro): при використанні загальних налаштувань токен оновлення може не оновлюватися, поки запущено кілька профілів, які використовують ту саму хмару.
 • Виправлено (Pro): неможливо вибрати файл програми-вимагача під час використання Google Диску.
 • Виправлено (Pro): намагався видалити застарілі папки з Azure.
 • Виправлено: спливаюче меню відкату в майстрі відновлення не ініціалізувалося, якщо не відображалася вкладка «Історія».
 • Виправлено: виправлення для DPI та невеликого розміру шрифту.
Автор: 2BrightSparks
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити SyncBackFree для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми SyncBackFree. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми