TeamTalk 5.9

TeamTalk

TeamTalk — це безкоштовна програмна система конференц-зв'язку, що дозволяє співпрацювати і обмінюватися інформацією групі людей. Використовуючи цю програму, ви можете здійснювати передачу текстових, аудіо та відеоповідомлень як особисто, так і всім учасникам конференції одночасно. Також користувачі можуть обмінюватися файлами, показувати додатки на робочому столі, відтворювати музику і багато іншого.

На відміну від інших популярних додатків для конференцій, TeamTalk поширюється з власним автономним сервером. Це означає, що ви не залежите від третьої сторони, яка буде проводити ваші конференції. Іншими словами, ви повністю контролюєте своє співтовариство і можете вибирати, хто може брати участь.

Щоб використовувати систему конференц-зв'язку TeamTalk, користувачі повинні або налаштувати свій власний сервер TeamTalk, або підключитися до одного з загальнодоступних. Після підключення ви можете взаємодіяти з іншими користувачами, які знаходяться в тому ж каналі.

Можливості TeamTalk

  • Голосове і відео спілкування.
  • Можливість спілкування в локальній мережі.
  • Обмін файлами.
  • Створення та підключення до сервера.
  • Можливість запису розмови.

Зміни в останній версії

  • Можливість WASAPI використовувати пристрій виводу звуку як пристрій введення звуку (петлевий звук)
  • Виправлено помилку, через яку не відображалися всі користувачі та канали після початкового входу в систему.
Автор: Bjoern D. Rasmussen
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 8.1, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
TeamTalk

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми TeamTalk. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії