Kindle Previewer 3.79.0

Kindle Previewer

Kindle Previewer – це безкоштовний додаток для робочого столу, який надає авторам і видавцям книг функцію попереднього перегляду власних публікацій. Програма дозволяє оцінити майбутній вигляд електронного документа перед його випуском в продаж на різних мобільних пристроях – електронних книгах, смартфонах і планшетах.

Kindle Previewer не дозволяє модифікувати розмітку файлу, виправляти, додавати або видаляти його вміст. Замість цього користувачеві надаються різні опції форматування, як то стиль шрифту, розмір тексту, орієнтація «читалки» та інші.

У програму включені деякі нововведення щодо більш чіткого і точного відображення документа на пристроях, що використовують технології електронного чорнила, зокрема, E-Ink. Серед них вирівнювання, відступи між словами, перенесення в тексті, підтримка кернінгу і лігатур.

Крім того переглядач наділений здатністю швидко знаходити сторінки, що містять зображення, посилання, таблиці і літери, розмір яких залишається незмінним при збільшенні або зменшенні значень кегля.

Інтерфейс програми не рясніє сучасними можливостями. У ньому відсутні плаваючі панелі, різнокольорові теми оформлення, вкладки за типом браузерних і багато іншого.

З усього переліку електронних публікацій Kindle Previewer працює, в основному, з форматами файлів пропрієтарних пакетів. Підтримка документів з розширенням FB2, на жаль, відсутня.

Переваги Kindle Previewer

 • Підтримка форматів AZW, MOBI, PRC, EPUB, HTML, DOC (DOCX) та інших.
 • Наявність інструкцій для користувача.
 • Підтримка гарячих клавіш і функції Drag`n`drop.

Недоліки Kindle Previewer

 • Невисока швидкість роботи.
 • Досить високі системні вимоги.
 • Відсутність локалізації українською/російською мовами.
 • Невеликий набір інструментів.
 • Мала кількість підтримуваних форматів файлів.
 • Негнучкий інтерфейс. Неможливість розширення або звуження будь-якої панелі.
 • Деякі книги підтримуваних форматів, наприклад EPUB, можуть не містити потрібної службової інформації і тому не відкриваються переглядачем.

Висновок

Запуск програми з робочого столу виконується з деякою затримкою. Завантаження файлу в Kindle Previewer також відбувається досить довго. Додаток не може похвалитися високою швидкістю роботи і новаторськими інструментами, однак виконує завдання розробників і може стати в нагоді оформлювачам книг при створенні макетів для читалок Amazon.

Увага

За замовчуванням пакет Kindle Previewer не слід розміщувати в захищених або системних папках, розташованих на локальному диску з операційною системою. При спробі встановлення в каталог Program Files інсталятор виведе повідомлення про помилку.

Встановлення Kindle Previewer

Встановлення програми не займає багато часу і містить всього кілька кроків. Після завантаження Kindle Previewer, наприклад, зі сторінки нашого сайту, запустіть файл KindlePreviewerInstaller.exe і натисніть Далі. Прийміть умови ліцензійної угоди (кнопка Приймаю) та вкажіть установнику шлях майбутнього розташування програми. Перейдіть на наступний крок і дочекайтеся завершення установки. Запуск Kindle Previewer можна виконати з меню інсталятора пакета, меню Пуск або за допомогою ярлика на робочому столі. Ніякого додаткового програмного забезпечення при цьому встановлено не буде.

Зміни в останній версії

 • Включає покращення стабільності та виправлення помилок.
Автор:
Оновлено:
Версія Windows: 8.1, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Kindle Previewer для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Kindle Previewer!

Схожі програми