Bandizip 7.32

Bandizip

Bandizip – це безкоштовний архіватор від компанії Bandisoft з підтримкою безлічі форматів. Програма поширюється на умовах ліцензії EULA і дозволяє не лише архівувати, але також стискати і зашифровувати документи користувача, створювати архіви, розбивати образи на кілька томів і багато іншого.

Захист інформації в Bandizip здійснюється за допомогою алгоритму шифрування військового стандарту – AES-256. При цьому користувачу зовсім не потрібно заглиблюватися в розуміння законів криптографії. Все, що від нього вимагається – відзначити галочкою відповідний пункт в меню налаштувань і задати значення пароля, що складається з букв, цифр і символів.

Передовий механізм використання декількох ядер процесора дозволяє домогтися феноменальних швидкостей компресії файлів. Крім того, в разі гострого браку місця на жорсткому диску, користувач може застосувати процес повторного стиснення одних і тих самих фрагментів даних. Прикладом такої необхідності може служити використання в якості основного накопичувача комп'ютера eMMC карт, які мають порівняно менший об'єм пам'яті, ніж звичні HDD.

Згідно з інформацією, наданою розробниками, Bandizip здатний створювати архіви форматів ZIP, 7Z, TAR, GZ і ISO (і це ще далеко не все), навіть якщо початковий і кінцевий розмір цих даних перевищує 4 гігабайти. Додавання файлів до архіву здійснюється завдяки підтримці функції drag-and-drop за допомогою звичайного перетягування в робочу область Bandizip.

Інтерфейс архиватора не буяє безліччю елементів управління. Основними опціями, виведеними в область головного вікна, є створення і перегляд вмісту архіву. Для зручності користувача і забезпечення швидкого доступу до функцій архіватора програма додатково додає пункти «Видобути», «Створити архів» і «Створити каталог» в контекстне меню Windows. Крім того налаштуваннями Bandizip передбачено зміну колірного оформлення інтерфейсу з метою «підігнати» його зовнішній вигляд під будь-який стиль операційної системи.

Переваги Bandizip

 • Поширення програми на безкоштовній основі.
 • Підтримка операційних систем Windows 7, 8, 8.1 і 10.
 • Підтримка х86 і х64 архітектури процесорів.
 • Підтримка алгоритму шифрування AES-256.
 • Широкий вибір форматів архівів, які можуть бути створені користувачем.
 • Підтримка файлів розміром більше чотирьох Гігабайт.
 • Підтримка функцій контекстного меню.
 • Наявність російської та української локалізації програми.
 • Можливість зміни колірного оформлення.

Недоліки Bandizip

 • Деякі опції доступні для застосування лише з архівами типу ZIP.

Висновок

Архіватор працює коректно і без будь-яких відчутних затримок. Стиснення великих текстових документів також не займає багато часу. В цілому, програму можна порекомендувати більшості користувачів для застосування на постійній основі.

Встановлення Bandizip

Встановлення програми виконується за допомогою фірмового інсталятора, завантажити який можна на сторінці завантаження нашого сайту після натиснення на відповідну кнопку. По завершенні завантаження запустіть виконуваний файл BANDIZIP-SETUP.EXE. При появі вікна контролю облікових записів Windows підтвердіть свої наміри, клацнувши Так. У вікні майстра установки прочитайте умови ліцензійної угоди. За необхідності поміняйте шлях розташування програми, клацнувши кнопку «...» (Огляд, Browse) вгорі праворуч. Далі натисніть Agree & Install і дочекайтеся закінчення процесу встановлення. Запуск програми здійснюється за допомогою значка на робочому столі або з меню Пуск.

Щоб змінити мову інтерфейсу Bandizip запустіть програму, після чого клацніть Options на панелі інструментів у верхньому лівому кутку вікна архіватора. Виберіть пункт Settings або скористайтеся клавішею швидкого доступу F5. У вікні налаштувань перейдіть в розділ Language, використовуючи панель навігації зліва, після чого виберіть потрібну мову із запропонованого списку, розташованого праворуч. Щоб підтвердити свій вибір натисніть ОК. Зміни вступлять в силу після перезавантаження програми.

Зміни в останній версії

 • Виправлена вразливість, що виникає у файлах WebP (CVE-2023-4863)
 • Додано можливість зміни шрифтів для елементів керування деревом та коментарів до архіву
 • Виправлена помилка, через яку за певних умов декомпресія уповільнювалася
 • Виправлена помилка, що виникає при стисканні файлів методом перетягування
 • Підвищено надійність програми
 • Інші модифікації
Автор:
Офіційний сайт: www.bandisoft.com
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Bandizip для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Bandizip!

Схожі програми