PeaZip 8.2.0

PeaZip

PeaZip — вільний і безкоштовний портативний архіватор та графічна оболонка для інших архіваторів. За допомогою PeaZip можна здійснювати шифрування даних, створення багатотомних архівів, роботу з декількома архівами одночасно, експорт завдання у вигляді командного рядка, установку фільтрів на вміст архіву.

PeaZip підтримує власний формат архівів Pea (з підтримкою стиснення, багатотомних архівів і гнучкої системи шифрування і контролю цілісності) і інші формати, використовуючи для багатьох з них зовнішні програми та бібліотеки.

Основні характеристики PeaZip:

— Створює архіви у форматах: 7Z, 7Z-sfx, ARC / WRC, BZ2/TBZ2, custom, GZ / TGZ, PAQ / LPAQ, PEA, QUAD / BALZ, split, TAR, UPX, ZIP.
— Відкриває: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Java (JAR, EAR, WAR), Linux (DEB, PET / PUP, RPM, SLP), LHA / LZH, LZMA, Mac (DMG / HFS), NSIS, Open Office files, PAK/PK3/PK4, RAR, SMZIP, U3P, UDF, WIM, XAR, XPI, Z / TZ.
— Підтримка пошуку по змісту архіву.
— Закладки на архіви та папки.
— Шифрування за алгоритмом AES 256.
— Надійне видалення файлів.
— Генератор паролів і ключів.

Зміни в останній версії

  • Peazip 8.2.0 зосереджений на поліпшенні використання з командного рядка і сценаріїв, а також вводить папку Peazip / Res / Batch, яка містить зразки сценаріїв і файлів інтеграції системи як для Linux, так і для Windoes (SendEto і Freepeesktop_integration.
  • Archive Manager тепер здатний опціонально відображати метод стиснення / шифрування, а також модифіковані, створені, доступні тимчасові мітки для кожного елемента в архіві, а також для відображення кількості елементів, що містяться в одній папці.
  • Тепер можна вибирати, щоб дотримуватися витягнутих файлів, навіть якщо помилки сталися під час екстракції, і працювала з останніми файлами.
  • Смарт-екстракція тепер доступна в якості дій за замовчуванням для запуску програми, поряд з відкритим, відкритим як архів, екстракт (повний), екстракт тут.
  • Цей випуск також покращує користувальницький досвід в системах Linux, покращуючи автоматичну настройку додатків для «відкриття з" діями, а також відображення додаткових шляхів системи в файловому менеджері.
  • Установники DEB і RPM широко оновлюються з додатком тепер встановлюються в / opt / peazip.
  • Backend були оновлені до Brotli 1.0.9 (Linux).
  • В цілому 225 розширень файлів тепер можна управляти Peazip з додаванням форматів пакета пакета Android .APKM, .APKS і .AAB.
Автор: Giorgio Tani
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
PeaZip

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми PeaZip. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії