PeaZip 7.5.0

PeaZip

PeaZip — вільний і безкоштовний портативний архіватор та графічна оболонка для інших архіваторів. За допомогою PeaZip можна здійснювати шифрування даних, створення багатотомних архівів, роботу з декількома архівами одночасно, експорт завдання у вигляді командного рядка, установку фільтрів на вміст архіву.

PeaZip підтримує власний формат архівів Pea (з підтримкою стиснення, багатотомних архівів і гнучкої системи шифрування і контролю цілісності) і інші формати, використовуючи для багатьох з них зовнішні програми та бібліотеки.

Основні характеристики PeaZip:

— Створює архіви у форматах: 7Z, 7Z-sfx, ARC / WRC, BZ2/TBZ2, custom, GZ / TGZ, PAQ / LPAQ, PEA, QUAD / BALZ, split, TAR, UPX, ZIP.
— Відкриває: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Java (JAR, EAR, WAR), Linux (DEB, PET / PUP, RPM, SLP), LHA / LZH, LZMA, Mac (DMG / HFS), NSIS, Open Office files, PAK/PK3/PK4, RAR, SMZIP, U3P, UDF, WIM, XAR, XPI, Z / TZ.
— Підтримка пошуку по змісту архіву.
— Закладки на архіви та папки.
— Шифрування за алгоритмом AES 256.
— Надійне видалення файлів.
— Генератор паролів і ключів.

Зміни в останній версії

  • В PeaZip 7.5 представлені нові значки, що дозволяють краще розрізняти основні типи архівів, і кілька поліпшень для управління архівами.
  • Нові функції: витяг всього в архіві (або в поточному шляху, або в фільтрі пошуку) для правильного перегляду спеціальних типів файлів (наприклад, виконуваних файлів, файлів HTML, багатотомних складових архівів), створення нових папок в існуючих архівах і можливість автоматичного закриття PeaZip після вилучення, якщо перегляд не проводився - корисно в прикладі для швидкого попереднього перегляду завантаженого файлу та автоматичного закриття програми відразу після вилучення.
  • Рівні стиснення за замовчуванням для ZIP і 7Z тепер встановлені на швидке і працюють в 4 рази швидше, ніж при нормальному рівні стиснення, з незначним впливом на ступінь стиснення. Це призначено тільки для того, щоб запропонувати компроміс швидкості / стиснення, яка більше підходить для загального використання, рівні стиснення і предустановки стиснення працюють як зазвичай, змінюється тільки початкове значення за замовчуванням.
Автор: Giorgio Tani
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
PeaZip

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми PeaZip. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії