HD Tune 2.55

HD Tune

HD Tune – це утиліта, призначена для отримання розгорнутої інформації про стан жорсткого диска. Програма запускається під керуванням основний встановленої операційної системи і є безкоштовною для персонального використання.

До складу утиліти HD Tune входять такі опції, як оцінка швидкісних характеристик і продуктивності HDD, отримання даних про розмітку і підтримувані технології, а також перевірка диска на наявність пошкоджених секторів. Крім того програма дозволяє організувати постійне спостереження за температурою вінчестера шляхом виведення її значень в трей Windows.

Інтерфейс утиліти досить простий в освоєнні. Головне вікно має невеликі розміри і з легкістю поміщається навіть на екранах з невисокою роздільною здатністю. Перемикання між інструментами програми здійснюється за допомогою системи вкладок. Для вибору ж фізичного диска використовується звичайний випадаючий список.

Утиліта надає користувачеві дуже скромний набір додаткових параметрів, серед яких можливість автоматичного запуску HD Tune при старті ОС, вибір одиниць вимірювання температури (градуси Цельсія і Фаренгейта) і розміру блоку для перевірки диска за допомогою еталонного тесту – бенчмарка.

Переваги HD Tune

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Можливість запуску утиліти з під основний ОС.
  • Можливість визначення температури жорсткого диска.
  • Можливість створення скріншотів вбудованими засобами програми.

Недоліки HD Tune

  • Відсутність підтримки української мови.
  • Досить скромний набір налаштувань програми, доступних користувачеві.

Висновок

Програма працює коректно і не зависає, однак можливості HD Tune в умовах конкуренції сучасного ПО залишають бажати кращого. В цілому ж утиліта підходить для швидкого сканування жорстких дисків на наявність «битих» секторів, а також отримання деталізованої інформації про серійний номер, стандарті підключення HDD і підтримувані ним функції.

Встановлення HD Tune

Встановлення програми виконується за допомогою звичного інсталятора. Після запуску програму у вікні майстра натисніть Next. Далі прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт маркером-крапкою, після чого повторно натисніть Next. Щоб змінити шлях розташування програми на жорсткому диску, натисніть кнопку Browse. Для переходу до наступного кроку натисніть Next ще раз. Введіть назву каталогу для розташування компонентів HD Tune в меню Пуск, після чого знову натисніть кнопку Next. За необхідності створіть ярлик утиліти на робочому столі, зазначивши пункт Create a desktop icon галочкою. Щоб перейти безпосередньо до процесу встановлення, натисніть Next та Install. Після закінчення установки натисніть Finish

Автор:
Офіційний сайт: www.hdtune.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити HD Tune для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про HD Tune!

Схожі програми