Aomei Partition Assistant Free 9.15.0

Aomei Partition Assistant Free

Aomei Partition Assistant Free – це безкоштовна версія менеджера дискових розділів. Продукт відрізняється непоганим функціоналом і підтримує російську мову інтерфейсу.

З численних опцій програма пропонує можливість швидкого розбиття розділів жорсткого диска, що буде корисно користувачам, які виявили бажання встановити другу або, навіть третю операційну систему на свій ПК. Зі встановленням ОС в Aomei Partition Assistant все також склалося вдало. Так, інструмент дозволяє створювати завантажувальні флешки, записувати поточні версії операційних систем на зовнішні накопичувачі, створювати повні та часткові копії HDD, що, в свою чергу, дає можливість швидкого встановлення ОС на декілька робочих машин, перекидати дані між вузлами та інше. Крім того, до складу менеджера входить вбудований конвертер файлової системи (з NTFS в FAT32 і назад).

За допомогою Aomei Partition Assistant користувачі можуть повністю очистити свої комп'ютери і ноутбуки від інформації на жорстких дисках, без можливості її відновлення. Ця опція відрізняється від звичайного форматування розділів HDD і повинна використовуватися вкрай обережно.

Інтерфейс інструменту виконаний у фірмовому стилі. Верхня частина головного вікна відведена під меню швидкого доступу. Зліва від основної робочої області розташовуються два списки, один з яких викликає той чи інший майстер або модуль, в той час як інший дозволяє проводити операції безпосередньо над розділами HDD. Ці ж функції дублюються і в основному меню програми.

Основна робоча область Aomei Partition Assistant горизонтально поділена на дві частини. У першій розташовується інформація про диск і його структурні розділи. Друга частина є стилізованою копією цих же даних.

Переваги Aomei Partition Assistant Free

  • Поширення програми на безкоштовній основі.
  • Підтримка російської мови інтерфейсу.
  • Широкий функціонал з можливістю повного копіювання HDD, створення завантажувальних флешок, повного очищення накопичувачів та ін.
  • Зручний, приємний для ока та інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс користувача.

Недоліки Aomei Partition Assistant Free

  • Відсутність підтримки української мови.
  • Відсутність портативної версії продукту.
  • Деякі опції менеджера, що представлені в списку, є платними і вимагають апгрейда продукту до версії PRO.

Висновок

Керування дисками і їх розділами – досить часте заняття для системних інженерів і фахівців підтримки, тому цей вид роботи можна перекласти на надійний програмний продукт, яким і є Aomei Partition Assistant.

Встановлення Aomei Partition Assistant Free

Встановлення інструменту не повинне викликати труднощів, навіть у початківця. Керування дисками і їх розділами за допомогою менеджера також досить зрозуміле і освоюється за лічені хвилини.

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, клацніть «Settings» -> «Language» зверху в її головному меню, після чого у вікні, виберіть потрібне значення параметра зі списку. Щоб підтвердити дію, натисніть OK. Мова інтерфейсу менеджера зміниться автоматично.

Зміни в останній версії

  • Додано «Скинути пароль»: видалення або скидання забутого пароля Windows для вашого комп’ютера без входу в систему.
  • Додано «Відновити дані»: швидко відновлюйте будь-які втрачені, видалені, відформатовані дані з жорсткого диска, SSD, USB-накопичувача, SD-карти та інших пристроїв.
  • Виправлена проблема: зміна розміру розділу під WinPE застрягла на 80% в окремих середовищах.
Автор: Aomei Technology Co., Ltd.
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити Aomei Partition Assistant Free для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Aomei Partition Assistant Free. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми