Aomei Partition Assistant Free 10.3.1

Aomei Partition Assistant Free

Aomei Partition Assistant Free – це безкоштовна версія менеджера дискових розділів. Продукт відрізняється непоганим функціоналом і підтримує російську мову інтерфейсу.

З численних опцій програма пропонує можливість швидкого розбиття розділів жорсткого диска, що буде корисно користувачам, які виявили бажання встановити другу або, навіть третю операційну систему на свій ПК. Зі встановленням ОС в Aomei Partition Assistant все також склалося вдало. Так, інструмент дозволяє створювати завантажувальні флешки, записувати поточні версії операційних систем на зовнішні накопичувачі, створювати повні та часткові копії HDD, що, в свою чергу, дає можливість швидкого встановлення ОС на декілька робочих машин, перекидати дані між вузлами та інше. Крім того, до складу менеджера входить вбудований конвертер файлової системи (з NTFS в FAT32 і назад).

За допомогою Aomei Partition Assistant користувачі можуть повністю очистити свої комп'ютери і ноутбуки від інформації на жорстких дисках, без можливості її відновлення. Ця опція відрізняється від звичайного форматування розділів HDD і повинна використовуватися вкрай обережно.

Інтерфейс інструменту виконаний у фірмовому стилі. Верхня частина головного вікна відведена під меню швидкого доступу. Зліва від основної робочої області розташовуються два списки, один з яких викликає той чи інший майстер або модуль, в той час як інший дозволяє проводити операції безпосередньо над розділами HDD. Ці ж функції дублюються і в основному меню програми.

Основна робоча область Aomei Partition Assistant горизонтально поділена на дві частини. У першій розташовується інформація про диск і його структурні розділи. Друга частина є стилізованою копією цих же даних.

Переваги Aomei Partition Assistant Free

 • Поширення програми на безкоштовній основі.
 • Підтримка російської мови інтерфейсу.
 • Широкий функціонал з можливістю повного копіювання HDD, створення завантажувальних флешок, повного очищення накопичувачів та ін.
 • Зручний, приємний для ока та інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс користувача.

Недоліки Aomei Partition Assistant Free

 • Відсутність підтримки української мови.
 • Відсутність портативної версії продукту.
 • Деякі опції менеджера, що представлені в списку, є платними і вимагають апгрейда продукту до версії PRO.

Висновок

Керування дисками і їх розділами – досить часте заняття для системних інженерів і фахівців підтримки, тому цей вид роботи можна перекласти на надійний програмний продукт, яким і є Aomei Partition Assistant.

Встановлення Aomei Partition Assistant Free

Встановлення інструменту не повинне викликати труднощів, навіть у початківця. Керування дисками і їх розділами за допомогою менеджера також досить зрозуміле і освоюється за лічені хвилини.

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, клацніть «Settings» -> «Language» зверху в її головному меню, після чого у вікні, виберіть потрібне значення параметра зі списку. Щоб підтвердити дію, натисніть OK. Мова інтерфейсу менеджера зміниться автоматично.

Зміни в останній версії

 • Оптимізовано "Пошук дублікатів файлів": тепер він добре сумісний з моніторами з високою роздільною здатністю та DPI.
 • Виправлена проблема: атрибути розділу EFI та розділу відновлення ненормально втрачаються після зміни їхнього розміру.
 • Виправлено проблему: деякі функції аварійно завершували роботу в окремих середовищах.
 • Виправлено деякі відомі помилки.
Автор:
Офіційний сайт: www.disk-partition.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Aomei Partition Assistant Free для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Aomei Partition Assistant Free!

Схожі програми