SD Memory Card Formatter 5.0.2

SD Memory Card Formatter

SD Memory Card Formatter – програма, яка дозволяє форматувати різні SD карти. Вона надається для користування абсолютно безкоштовно і є найбільш якісною утилітою, яка працює з більшістю видів карт: SDHC/SDXC, SD, microSD тощо. За допомогою SD Memory Card Formatter ви зможете відформатувати будь-який подібний носій інформації і зробити наступний запис на нього надійнішим. Ця програма є універсальним засобом очищення пам'яті і повністю відповідає офіційним вимогам.

SD Memory Card Formatter стане просто незамінним помічником для різних фотографів, які змушені часто зтирати і перезаписувати файли на цифрові носії. У порівнянні зі стандартним форматуванням, цей додаток робить роботу більш чисто і якісно. Тому якщо ви професійний фотохудожник або просто часто міняєте дані на картах пам'яті, програма SD Memory Card Formatter стане вашим незамінним помічником і другом на довгий час.

Для використання цієї програми на комп'ютері необхідно мати встановлений картрідер. Працювати з програмою досить просто. Спочатку, система визначить і знайде всі підключені до неї карти пам'яті. Вам лише залишиться вибрати потрібний накопичувач і запустити форматування.

Перш ніж починати очищення, можна переглянути тип карти пам'яті та доступну вільну пам'ять на ній. Перед початком форматування програма пропонує користувачам два варіанти форматування. Перший – це швидке очищення. Вона виконує лише поверхневе вилучення всіх існуючих файлів на карті. Її перевага в тому, що робота виконується за кілька секунд. Але, гарантії якісного форматування не буде.

Другий варіант – це повне очищення. У такому випадку програма SD Memory Card Formatter виконає якісне видалення всіх файлів і додатків з накопичувача. Вона не просто зітре дані, але і очистить всі сектори, а також повністю підготує карту для подальшого запису на неї цифрової інформації. Цей процес може зайняти деякий час.

Переваги SD Memory Card Formatter

  • зрозумілий, доступний інтерфейс;
  • два режими форматування;
  • підтримка практично всіх карт пам'яті;
  • елементарні системні вимоги;
  • безкоштовне користування.

Недоліки SD Memory Card Formatter

  • для правильної роботи програми необхідна наявність якісного картридера в комп'ютері.

Висновок

Програма SD Memory Card Formatter є однією з найбільш простих і зручних серед собі подібних. У вашому розпорядженні буде незамінний засіб для очищення і видалення проблемних зон з карти пам'яті. Ця утиліта допоможе повернути ваш SD накопичувач до життя, а ви зможете використовувати його ще багато разів.

Як встановити

Після завантаження програми з сайту досить відкрити її на своєму комп'ютері, обрати необхідний диск для встановлення і запустити процес. Після завершення відкрийте SD Memory Card Formatter і переконайтеся, що картрідер підключений до пристрою. Система сама знайде все накопичувачі і ви зможете приступити до роботи з нею. Після повного очищення повернути дані з карти пам'яті буде неможливо. Враховуйте цей факт під час роботи з додатком.

Автор:
Офіційний сайт: www.sdcard.org
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English
Завантажити SD Memory Card Formatter для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про SD Memory Card Formatter!

Схожі програми