SD Memory Card Formatter 5.0.2

SD Memory Card Formatter

SD Memory Card Formatter – програма, яка дозволяє форматувати різні SD карти. Вона надається для користування абсолютно безкоштовно і є найбільш якісною утилітою, яка працює з більшістю видів карт: SDHC/SDXC, SD, microSD тощо. За допомогою SD Memory Card Formatter ви зможете відформатувати будь-який подібний носій інформації і зробити наступний запис на нього надійнішим. Ця програма є універсальним засобом очищення пам'яті і повністю відповідає офіційним вимогам.

SD Memory Card Formatter стане просто незамінним помічником для різних фотографів, які змушені часто зтирати і перезаписувати файли на цифрові носії. У порівнянні зі стандартним форматуванням, цей додаток робить роботу більш чисто і якісно. Тому якщо ви професійний фотохудожник або просто часто міняєте дані на картах пам'яті, програма SD Memory Card Formatter стане вашим незамінним помічником і другом на довгий час.

Для використання цієї програми на комп'ютері необхідно мати встановлений картрідер. Працювати з програмою досить просто. Спочатку, система визначить і знайде всі підключені до неї карти пам'яті. Вам лише залишиться вибрати потрібний накопичувач і запустити форматування.

Перш ніж починати очищення, можна переглянути тип карти пам'яті та доступну вільну пам'ять на ній. Перед початком форматування програма пропонує користувачам два варіанти форматування. Перший – це швидке очищення. Вона виконує лише поверхневе вилучення всіх існуючих файлів на карті. Її перевага в тому, що робота виконується за кілька секунд. Але, гарантії якісного форматування не буде.

Другий варіант – це повне очищення. У такому випадку програма SD Memory Card Formatter виконає якісне видалення всіх файлів і додатків з накопичувача. Вона не просто зітре дані, але і очистить всі сектори, а також повністю підготує карту для подальшого запису на неї цифрової інформації. Цей процес може зайняти деякий час.

Переваги SD Memory Card Formatter

  • зрозумілий, доступний інтерфейс;
  • два режими форматування;
  • підтримка практично всіх карт пам'яті;
  • елементарні системні вимоги;
  • безкоштовне користування.

Недоліки SD Memory Card Formatter

  • для правильної роботи програми необхідна наявність якісного картридера в комп'ютері.

Висновок

Програма SD Memory Card Formatter є однією з найбільш простих і зручних серед собі подібних. У вашому розпорядженні буде незамінний засіб для очищення і видалення проблемних зон з карти пам'яті. Ця утиліта допоможе повернути ваш SD накопичувач до життя, а ви зможете використовувати його ще багато разів.

Як встановити

Після завантаження програми з сайту досить відкрити її на своєму комп'ютері, обрати необхідний диск для встановлення і запустити процес. Після завершення відкрийте SD Memory Card Formatter і переконайтеся, що картрідер підключений до пристрою. Система сама знайде все накопичувачі і ви зможете приступити до роботи з нею. Після повного очищення повернути дані з карти пам'яті буде неможливо. Враховуйте цей факт під час роботи з додатком.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: Tuxera
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити SD Memory Card Formatter для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми SD Memory Card Formatter. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми