Recuva

Recuva 1.53.2096

Recuva

Recuva — невелика безкоштовна утиліта для відновлення файлів випадково видалених або втрачених у результаті програмного збою або помилки. За її допомоги можна просканувати вибраний користувачем носій інформації.

Після сканування Recuva видає перелік видалених файлів. Кожен з цих файлів має власні параметри: ім’я, тип, шлях, ймовірність відновлення, а також стан (перезаписаний і відновленню не підлягає, частково перезаписаний, повністю цілий).

Спеціальна система фільтрів дозволяє відкинути непотрібні файли — їх потрібно позначити «прапорцями». Є також функція попереднього перегляду, що дозволяє визначити, чи потрібен користувачеві даний файл. Серед додаткових опцій — можливість вибору режиму відображення знайденої інформації — простим списком, або деревом, з урахуванням структури каталогів.

Основні можливості Recuva:

— Дозволяє відновлювати файли, видалені з Корзини, а також файли, які були видалені користувачем з MP3-плеєрів, флешок та інших мобільних пристроїв.
— Активне поле пошуку, в якому можна вказати або ім’я шуканого файлу або його розширення.
— Відновлює всі типи файлів: офісні документи, зображення, відео, музику, електронні листи і т. д.
— Відновлює файли з карт пам’яті (SmartMedia, Secure Digital, MemoryStick, Digital cameras, Floppy disks, Jaz Disks, Sony Memory Sticks, Compact Flash cards, Smart Media Cards, Secure Digital Cards, та інших).
— Відновлює файли з зовнішніх ZIP приводів, Firewire і USB-дисків.
— Багатомовний інтерфейс (є український і російський переклад).

Увага:

На цій сторінці розміщені посилання на три версії програми:

— Recuva — звичайний інсталятор.
— Recuva Portable — портативна версія програми.
— Recuva Slim — без панелі інструментів.

Зміни в останній версії

  • Ми раді оголосити про випуск останньої версії Recuva з невеликими покращеннями продуктивності та виправленнями помилок. У цьому випуску виправлено проблему, через яку Recuva неправильно надавала статус «Відмінно» безпечно віддаленим файлам. Тепер стан цих файлів коректно відображається як «невідновний».
Автор:
Офіційний сайт: www.ccleaner.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Recuva для Windows

Коментарі

Lembergmen Lembergmen 11.06.2013 о 08:17

Час від часу звертався до цієї проги і раніше, кілька років тому. Зараз поставив оцінку "добре", бо завжди знайдеться щось для покращення, не буває нічого абсолютно досконалого. У версії 1.47 переглянув український мовний файл, трохи подивувався ліні автора. Файл настільки недороблений, сирий, що з нього аж текло! Якщо берешся за щось, то доводь це до кінця! rnДовівши файл до повного завершення пропоную всім бажаючим абсолютно безкоштовно. Ним просто слід замінити одноіменний штатний в теці С:Program FilesRecuvaLang і більше нічого!  Перевірити повністю не мав змоги, не було на чому і коли, в ньому можуть бути, скажімо, дієслова не в точному контексті процесу, не в наказовій формі а в констатуючій, чи навпаки. Наприклад "Виконання" замість "Виконати". Це не біда, легко виправити самому, не обов'язково мати платний "Ресторатор", досить скористатись прогою "Resource Hacker" (http://www.softportal.com/software-23669-resource-hacker.html), а можете і мені надіслати "маляву".rn Бажаючим надішлю обов'язково - nofool@ukr.net

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми