MiniTool Power Data Recovery Free 10

MiniTool Power Data Recovery Free

MiniTool Power Data Recovery Free – це безкоштовна версія інструменту, призначеного для відновлення даних файлової системи. Програма підтримує безліч форматів документів, зображень, аудіо й відеофайлів і дозволяє відновити інформацію на жорсткому диску та різних знімних носіях – картах пам'яті, USB-флешки, а також оптичних дисках.

У своїй роботі продукт сканує простір жорсткого диска і виявляє на ньому видалені файли, за допомогою різних слідів, міток і маркерів, після чого у користувачів з'являється можливість зберегти знайдені дані повторно. Програма допоможе у випадках втрати інформації в результаті ненавмисних дій користувача, діяльності шкідливого ПО, а також збоїв обладнання.

Інтерфейс бекапера виконаний у фірмовому стилі. Головне вікно відображає структуру носія інформації, а подвійний клік мишею по одній з складових розділів, запускає процес сканування останнього. По завершенні пошуку віддалених об'єктів користувач може відновити їх, зазначивши потрібні галочкою в дереві каталогів.

MiniTool Power Data Recovery Free підтримує роботу з такими типами файлових систем, як FAT32 і NTFS. У свою чергу, успішному відновленню можуть бути піддані документи, архіви, картинки і макети Photoshop, 3D об'єкти, проекти, створені за допомогою графічних редакторів, бази даних, образи, текстові файли, веб-сторінки та інше.

Переваги MiniTool Power Data Recovery Free

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка безлічі розширень об'єктів, в тому числі і багатьох фірмових форматів на зразок DOC, PSD та інших.
  • Підтримка різних типів файлових систем, включаючи FAT32 і NTFS.
  • Можливість відновлення інформації на HDD, SSD, USB Flash, CD/DVD і картах пам'яті.

Недоліки MiniTool Power Data Recovery Free

  • Відсутність підтримки російської та української мов.
  • Відсутність можливості налаштування глибини сканування.

Висновок

MiniTool Power Data Recovery Free – це ще один програмний інструмент, який заслуговує на увагу користувачів, до якого безперечно варто вдатися в таких неприємних ситуаціях, як відмова завантаження операційної системи, втрата робочих файлів і т.п.

Зміни в останній версії

  • Зовсім новий інтерфейс.
  • Покращити відновлення даних із розділу FAT32.
  • Деякі виправлення помилок.
Автор: MiniTool Software Limited
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
MiniTool Power Data Recovery Free

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми MiniTool Power Data Recovery Free. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії