Wise Data Recovery 6.1.6

Wise Data Recovery

Утиліта Wise Data Recovery є вільно поширюваним і безкоштовним програмним продуктом, призначеним для відновлення раніше видалених даних. Якщо ви випадково видалили деякі файли, отформатировали зовнішній носій або зіткнулися із системною збоєм, який привів до втрати даних, Wise Data Recovery зможе надати вам допомогу у відновленні інформації. Перелік підтримуваних пристроїв зберігання даних включає: вбудовані і переносні жорсткі диски, USB-накопичувачі, карти flash-пам'яті, MP3-плеєри і навіть мобільні телефони.

При першому запуску утиліта Wise Data Recovery перевірить і зробить ідентифікацію всього обладнання для зберігання даних, підключеного до вашого комп'ютера. Переносні накопичувачі (flash-карти пам'яті, USB-накопичувачі і т.д.) можуть бути підключені до вашого комп'ютера під час роботи Wise Data Recovery. Це не завадить утиліті швидко розпізнати пристрій і «на льоту» додати його в список доступного обладнання.

Вибір необхідного носія інформації здійснюється в зручному випадаючому списку, розташованому у верхній лівій частині вікна програми, після чого необхідно підтвердити вибір натисканням кнопки «Пошук», розташованої поруч з списком, що випадає. При пошуку на вибраному носії інформації, що вимагає відновлення, на екрані відображається індикатор сканування пристрою, а завдяки вдосконаленому алгоритму пошуку на сканування йде кілька секунд.

Є можливість прискорення процесу сканування за рахунок введення користувачем ключових слів, що полегшують пошук видаленої інформації і звужують область пошуку. В якості ключових слів може бути використана частина назви файлу, якщо вона відома заздалегідь, або розширення файлу, а також будь-яка їх комбінація. Поле для введення ключових слів знаходиться поруч з кнопкою «Пошук».

Результати пошуку видаленої інформації на вибраному носії, що задовольняють заданим користувачем ключовими словами, відображаються у вигляді дерева папок і каталогів, розташованої в лівій частині вікна програми, і табличного списку знайдених файлів з додатковими атрибутами, розташованого в правій частині вікна програми. Як атрибути використовуються: назва файлу, розмір, дата створення/зміни файлу, його збереження і т. д. По любому з атрибутів можливе сортування за зростанням або за спаданням шляхом одноразового натиснення кнопкою миші по назві відповідного атрибута у верхній частині списку знайдених файлів.

Утиліта Wise Data Recovery працює з усіма типами файлів, якщо їх метрика після видалення не була пошкоджена, інакше файл буде відновлений без вказівки розширення. Також утиліта дозволяє застосовувати такі фільтри (за типами файлів) до результатів пошуку:

 • зображення (bmp, dib, gif, jpg, jpeg, ico, cur, png);
 • аудіо (mp3, wav, wma, mid);
 • відео (mp4, mpeg, avi, swf, flv, wmv, rm, rmvb);
 • документи (doc, dot, xls, xlw, ppt, docx, xlsx, pptx);
 • архіви (zip, rar, 7z, bz2, gz, tar, cab);
 • електронні листи (pst, eml, mab).

При відновленні файлів, обраних користувачем і помічених галочкою в таблиці виведення результатів пошуку, користувачеві надається можливість вибору місця відновлення інформації.

Інтерфейс утиліти Wise Data Recovery виконаний в мінімалістичному стилі, але це не позначається на його зручність і не заважає користуватися функціоналом програмного забезпечення.

Особливістю інтерфейсу є те, що звичне нам усім верхнє статичне меню, як у будь-якого іншого програмного продукту, тут відсутнє. Меню є у вигляді списку, прив'язаного до кнопки «Menu», що знаходиться поруч із позначкою згортання вікна утиліти Wise Data Recovery (правий верхній кут вікна).

Від аналогічних програм, доступних в сегменті відновлення даних, утиліта Wise Data Recovery відрізняється мінімумом можливих налаштувань, що дозволяє використовувати програму усім користувачам комп'ютера без глибоких знань способів зберігання і низькорівневого шифрування інформації.

Переваги Wise Data Recovery

 • Утиліта поширюється безкоштовно.
 • Доступна портативна версія, яка не потребує встановлення.
 • Швидке завантаження і малий розмір утиліти після встановлення.
 • Відновлення широкого спектра видалених даних (зображень, документів, архівів, електронних листів і т. д.).
 • Відновлення даних з зовнішніх носіїв, таких як ipod, mp3-плеєр і ін.
 • Явна вказівку статусу даних, що підлягають відновленню.
 • Застосування фільтру по типу файлів (щодо розширення).
 • Підтримуються всі операційні системи сімейства Windows.

Недоліки Wise Data Recovery

 • Відсутні налаштування пошуку і відновлення інформації для просунутих користувачів.
 • Немає можливості відкрити і переглянути вміст файлу перед запуском процесу відновлення.

Висновок

Через простоту і легкість використання утиліти Wise Data Recovery для відновлення видалених файлів це програмне забезпечення дуже затребуване звичайними користувачами Інтернету. Однак, відсутність просунутих налаштувань робить його непопулярним у системних адміністраторів і фахівців. Якщо ви випадково видалили інформацію з будь-якого свого переносного накопичувача або жорсткого диска стаціонарного комп'ютера, і у вас немає ні можливості, ні бажання витрачати час на вивчення функціоналу громіздкого професійного ПО, не біда скористайтеся простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом утиліти Wise Data Recovery.

Встановлення Wise Data Recovery для Windows

Встановлення утиліти Wise Data Recovery на ваш комп'ютер не займе багато часу, оскільки особливостей або прихованих можливостей цей процес не має. Після запуску встановлення утиліти і послідовного натиснення кнопки «Далі» на пропонованих діалогових екранах, утиліта буде встановлена ​​на ваш комп'ютер.

Після встановлення програми на комп'ютері є можливість вибору мови інтерфейсу користувача більш ніж з 40 доступних. Для цього необхідно натиснути на кнопку меню, вибрати в випадаючому списку пункт Мови і в запропонованому списку вказати потрібну мову. Для англомовного інтерфейсу послідовність дій по зміні мовної схеми буде наступною: Menu → Languages.

Зміни в останній версії

 • Виправлено проблему, коли не відображалася «Відновність» файлів.
 • Виправлено проблему з контекстним меню у вікні реєстрації.
 • Виправлено деякі помилки у попередній версії.
Автор:
Офіційний сайт: www.wisecleaner.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Wise Data Recovery для Windows

Коментарі

Bib Bib 26.12.2018 о 14:35

Намагався відновити інформацію з флешки, а програма просто її не бачить.

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми