TestDisk & PhotoRec 7.2

TestDisk & PhotoRec

Утиліта TestDisk – це безкоштовне і потужний засіб відновлення завантажувальної здатності як стаціонарних, так і змінних носіїв – HDD, дискет, CD і DVD дисків, а також пристроїв флеш-пам'яті. До складу TestDisk також традиційно входить програма для відновлення втрачених або пошкоджених мультимедійних файлів під назвою PhotoRec.

Основним завданням TestDisk є відновлення таблиць розділів різних накопичувачів, пошкоджених в результаті дії вірусів, збоїв записи або помилок користувача. Програма здатна аналізувати і виявляти найдрібніші взаємозв'язки між частинками інформації на дисках, модифікувати їх таблиці розділів і відновлювати завантажувальний область пам'яті шляхом використання власної копії boot-секторів для різних файлових систем.

У свою чергу утиліта PhotoRec дозволяє «повернути» втрачену інформацію, втрата якої критична для користувача, але необов'язково робить негативний вплив на роботу операційної системи – фотографії, аудіозаписи, текстові документи і навіть архіви.

Зв'язка програм TestDisk & PhotoRec має консольний інтерфейс. Крім керування курсором за допомогою стрілок на клавіатурі, можливий швидкий доступ до функцій завдяки дії гарячих клавіш. Кожне вікно програми відповідає певному етапу відновлювальних робіт і містить короткий опис, що стосується виключно поточного кроку. Інформація на екрані не накопичується в одному вікні подібно роботі в командному рядку Windows, а своєчасно очищається. Історія дій – команди і результати – записуються в лог, що не викликає плутанини у користувача і дозволяє звернутися до них з часом, що актуально, наприклад, для сервісних центрів.

Утиліта TestDisk крім набору попередніх містить також перелік параметрів, доступних для ручного зміни, серед яких налаштування дискової розмітки – кількість циліндрів і головок, кількість і розмір секторів. Все це дозволяє програмі працювати на більш низькому рівні обладнання, що вигідно відрізняє її від конкурентів.

Переваги TestDisk & PhotoRec

  • Робота з безліччю файлових систем.
  • Читання, реконструювання та відновлення більшості видів дискових розділів – FAT16, FAT32, NTFS, ext2, ext3, ext4.
  • Запуск програми, що не вимагає установки.
  • Наявність російськомовних сторінок підтримки продукту з різними варіантами і прикладами відновлення.
  • Можливість відновлення документів формату JPG, MP3, PDF, DOC, HTML, ZIP і інших.
  • Можливість збільшити розмір вікна і робочої області.
  • Висока швидкість роботи.

Недоліки TestDisk & PhotoRec

  • Консольний чорно-білий інтерфейс, неможливість зміни налаштувань оформлення, параметрів шрифту, зручних для ока користувача.

Висновок

Запуск TestDisk і PhotoRec виконується досить швидко. Переходи між кроками виконуються миттєво. Програма не вилітає і не зависає, а результативність і простота використання робить її прекрасним інструментом, як для новачків, так і для технічних фахівців.

Встановлення TestDisk & PhotoRec

Утиліти TestDisk і PhotoRec не потребують встановлення. Щоб почати використовувати продукт, завантажте його з нашого сайту в зручне для вас місце на диску або знімному носії. Розпакуйте архів з програмою. Утиліта PhotoRec входить до складу TestDisk і не вимагає додаткового завантаження. Програма розташовується в одному каталозі з TestDisk, а її запуск виконується за допомогою окремого exe-файлу.

Автор:
Офіційний сайт: www.cgsecurity.org
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити TestDisk & PhotoRec для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TestDisk & PhotoRec!

Схожі програми