R.saver

R.saver 9.5.0.1

R.saver

R.Saver — безкоштовна програма для відновлення даних користувачів після процесу форматування або видалення. Програма працює з великою кількістю відомих файлових систем, має високу швидкість сканування та зручний інтерфейс.

R.Saver підбере оптимальний варіант сканування, який буде залежати від структури знайдених файлових систем. Процес сканування запускається із інформаційної панелі натисканням однієї кнопки, а інші дії, такі як підбір потрібних налаштувань, утиліта підбирає самостійно. Доступ до даних можна отримати в режимі читання під час процесу сканування.

Основні характеристики R.Saver:

— Програма відновлює пошкоджені файлові системи.
— Програма відновлює дані, знищені після форматування.
— Програма відновлює випадково видалені файли.
— Програма відновлює дані по базі сигнатур файлів.
— Підтримка файлових систем FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, exFAT, Ext2, Ext3, Ext4, ReiserFS, XFS, JFS, HFS, HFS+, HFSX, UFS (в тому числі, ті, які використовують зворотній порядок байтів на Sparc і Power серверах), UFS2, ISO9660, UDF та NWFS.
— Кольорова гамма іконок підключених розділів, яка характеризує їхній стан.
— Простий, зручний інтерфейс.
— Висока швидкість роботи.
— Не потребує встановлення.

Автор:
Офіційний сайт: rlab.ru
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити R.saver для Windows

Коментарі

volodymyrruzhak volodymyrruzhak 29.05.2024 о 11:47R.saver 9.5.0.1

Пробував відновити відформатований жорсткий диск на 2 Тб . Майже 30 годин програма працювала на ШАГ 2 де відбувається аналіз та пошук втрачених даних. Програма зупинилась на ШАГ 2 на пункті доповнення віртуальної файлової системи - просто на 0.0% стоїть дуже довго та нічого не відбувається . Затрачений час зупинився на годині тридцять хвилин і програма перестала відповідати - зависла. Іде друга доба спроби відновити дані відформатованого жорсткого диска. Індикація диска вимикнулась що свідчить що програма перестала звертатись до відновлюваного диска. Міг би подумати що щось не так роблю але керування програмою одна кнопка і натиснути її не правильно не вийде. Оновлено - треба мати терпіння і чекати - поки я шукав та знайшов інші програми ці відновила роботу. Десь через три години. Взагалі програма працює дуже довго для відновлення файлів. Вчора в 15 годині почалось відновлення і на теперішній час відновилось приблизно 60% інформації ( приблизно за 18 годин). Але програма працює. Інколи довго думає без ознак життя. Якщо будете нею працювати готуйтесь до марафона який поверне вам втрачену інформацію.

boratyn_it boratyn_it 24.10.2023 о 14:23R.saver 9.5.0.1

проста і класна програма, особливо по пошуку фото на пошкодженій флешці, знаходить навіть давно видалені фото

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми