GT Recovery

GT Recovery 3.4

GT Recovery

GT Recovery – це безкоштовний інструмент для ОС Windows, призначений для відновлення втрачених даних комп'ютера. Програма пропонує користувачеві кілька режимів роботи і здатна відновити файли, які зазнали помилкового видалення або скидання конфігурації компонентів системи до заводських налаштувань.

Перший режим роботи GT Recovery (Quick Recovery) дозволяє відновити імена і шляхи розташування втрачених документів. Користувачеві рекомендується застосовувати його в першу чергу в більшості ситуацій.

Другий же варіант (Advanced Recovery) має порівняно велику кількість всіляких параметрів і здатний відшукати найменші частинки і сліди потрібної інформації в пам'яті комп'ютера, тим самим відтворюючи видалені файли в максимальному наближенні до оригіналу.

Ще однією опцією, виведеною в окремий функціональний елемент GT Recovery, є відновлення даних на мобільних пристроях. Все, що потрібно в цьому випадку від користувача, це підключити свій телефон або планшет до комп'ютера за допомогою відповідного USB-кабелю.

Результати сканування пам'яті заносяться в журнал роботи програми, що виключає необхідність повторного проведення цієї операції в подальшому.

Інтерфейс GT Recovery досить простий і розділений на кілька логічних блоків. Інші елементи управління, як такі, відсутні. Головне вікно займає досить багато місця на екрані монітора і, на жаль, не може бути зменшено ні по горизонталі, ні по вертикалі, що ускладнює запуск програми на ноутбуках з низькою роздільною здатністю.

Переваги GT Recovery

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
  • Простий і зрозумілий інтерфейс програми.
  • Можливість відновлення даних на деяких мобільних пристроях.

Недоліки GT Recovery

Відсутність підтримки української та російської мов програми.
Відсутність можливості масштабування головного вікна інтерфейсу.
Неповна підтримка сучасних мобільних операційних систем.
Закритість вихідного коду.

Висновок

На жаль, розробники надають мало деталізованої інформації про продукт, однак, виходячи з того, що видно користувачеві, GT Recovery являє собою проект, що розвивається, найближчі плани якого – додавання підтримки мов і мобільних ОС. Залишається сподіватися, що поряд з цим буде рости і якість відновлення інформації.

Увага

GT Recovery не вимагає встановлення і поширюється у вигляді архіву, робота з яким здійснюється за допомогою використання відповідних програм. Завантажити будь-який з доступних архиваторов можна також на сторінці завантаження нашого сайту за нижченаведеними посиланнями.

Встановлення GT Recovery

Програма GT Recovery не вимагає встановлення. Замість цього користувачеві необхідно завантажити і розпакувати у будь-яке зручне місце на жорсткому диску файл з архівом gt_recovery.rar, який доступний для скачування на сторінці завантаження продукту.

Щоб запустити програму перейдіть у каталог з розпакованим архівом і двічі клацніть лівою кнопкою миші по файлу програми GTRecovery.exe. При появі вікна контролю облікових записів користувачів (UAC) підтвердіть свої наміри, клацнувши Так.

Автор:
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити GT Recovery для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про GT Recovery!

Схожі програми