EASEUS Data Recovery Wizard Free 17.0

EASEUS Data Recovery Wizard Free

EaseUS Data Recovery Wizard є потужним безкоштовним інструментом, який служить для відновлення даних. Це програмне забезпечення відмінно працює, як при відновленні даних з вбудованих жорстких дисків, так і сторонніх пристроїв (USB накопичувачі, фотоапарати, аудіоплеєри, камери).

Принцип роботи програми досить простий, але ефективний. Спочатку виконується сканування потрібного вам розділу. Відбувається аналіз файлової системи і пошук файлів, які визначаються, як вилучені. Програма має унікальний алгоритм, що дозволяє відновити дані, навіть після очищення кошика.

Інтерфейс виглядає дружелюбно, користувача при запуску зустрічає зручна навігація і спокійний дизайн, виконаний в світлих відтінках. Навіть при відсутності досвіду роботи з подібним програмним забезпеченням, у верхній панелі можна вибрати навчальний відео урок, в ньому наочно демонструється процес. Крім того, якщо після перегляду відео у вас залишилися питання по використанню програми, в меню присутній зворотній зв'язок з розробниками. Також через цю функцію можна повідомити про баги і неполадки. Прямо з програми можна оновиться на актуальну версію, або змінити версію редакції. Спочатку доступна безкоштовна версія з обмеженням обсягу відновлених файлів до 2 GB.

Програма може похвалитися широким асортиментом підтримуваних файлових систем: FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, ReFS, NTFS, NTFS5, ext2/ext3, HFS+. Незважаючи на широкий функціонал, робота з програмою, відрізняється від аналогів простотою. Від вас вимагається зробити лише кілька натиснень, щоб спочатку сканувати пристрій, а потім обрати файли і папки для відновлення. Спочатку пропонується зробити швидкий пошук, що забезпечує поверхневе сканування. Якщо отриманий результат не містить потрібного файлу, потрібно виконати глибоке сканування. Варто відзначити, що воно займе значно більше часу, але забезпечить максимальну якість пошуку. Праворуч від панелі прогресу показано час, що залишився. Зверху від файлового менеджера розташована зручна панель сортування знайдених даних. Для того щоб звузити коло пошуку, користувач може вибрати потрібну категорію: графіка, аудіо, документ, відео, електронна адреса, інше.

Переваги EaseUS Data Recovery Wizard

 • Інтуїтивно зрозумілий і сучасний інтерфейс.
 • Два режиму сканування пристроїв.
 • Робота з файлами, що мають довгі імена.
 • Унікальний алгоритм відновлення даних.
 • Зручне сортування файлів.
 • Підтримує відновлення файлів Linux з Windows.

Недоліки EaseUS Data Recovery Wizard

 • У безкоштовної версії обмежений обсяг відновлених файлів (2 ГБ).
 • Довгий час просунутого сканування.

Висновок

EaseUS Data Recovery Wizard безсумнівно одна з кращих програм по відновленню даних. Два режиму сканування, дозволить збільшити до максимуму шанси знайти загублені файли. Варто відзначити, що присутній попередній перегляд компонентів відновлення.

Увага

Не рекомендується встановлювати додаток у той самий розділ, на якому будуть проводитися роботи по відновленню даних.

Установка EaseUS Data Recovery Wizard для Windows

При запуску інсталяційнийного файлу, оберіть необхідний мовний пакет зі списку. Далі погодьтесь з користувацькою угодою і оберіть шлях встановлення програми. У наступному вікні відзначте створення потрібних ярликів і натисніть кнопку Встановити.

Зміни в останній версії

 • Швидко знайдіть втрачені розділи
 • Значно покращено продуктивність сканування
 • Виправлено деякі помилки
Автор:
Офіційний сайт: www.easeus.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити EASEUS Data Recovery Wizard Free для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про EASEUS Data Recovery Wizard Free!

Схожі програми