Avira Antivir Virus Definitions [23.07.2021]

Avira Antivir Virus Definitions

Avira Antivir Virus Definitions – це пакет оновлень для старих версій німецького антивіруса Avira, тобто для тих, які відносяться до випуску 10 і більш ранніх. Продукт не прив'язаний до якої-небудь мови і передбачає встановлення вручну.

Пакет оновлень призначений, в основному, для комп'ютерів, які не мають виходу в глобальну мережу. Так, це можуть бути пристрої, що входять до складу комплексних систем захисту інформації, які відповідно до вимог не можуть бути підключені до Інтернету. Також продукт не вимагає наявності на комп'ютері користувача будь-якого додаткового ПЗ, крім, власне, антивіруса.

Встановлення Avira Antivir Virus Definitions вручну трохи складніше автоматичного оновлення баз. Для цього клікніть правою кнопкою миші по іконці Avira в треї Windows, після чого в меню оберіть «Start AntiVir». Коли головне вікно антивіруса відкриється, натисніть «Update» в меню, розташованому зверху. У випадаючому списку виберіть «Manual Update». Після цього програма запустить провідник, використовуючи який перейдіть до розташування завантажених оновлень Avira Antivir Virus Definitions. Виділіть їх мишкою і натисніть «Open». Якщо все зроблено правильно, Avira підхопить архів, і весь подальший процес встановлення виконається автоматично.

Переваги Avira Antivir Virus Definitions

  • Можливість встановлення оновлень на комп'ютери, які не мають доступу до мережі.
  • Підтримка антивірусних баз старих версій Avira в актуальному стані.
  • Відносно простий механізм встановлення.

Висновок

Встановлення оновлень Avira Antivir Virus Definitions виконується досить швидко навіть на малопродуктивному «залізі». Незважаючи на те, що все більше число комп'ютерів отримують доступ до мережі, питання оновлення антивірусів без використання Інтернету не відійшло на задній план. Шкода, що розробники прибрали можливість ручного «апдейта» в більш нових версіях Avira.

Зміни в останній версії

  • База даних шкідливих програм оновлена новими видами загроз.
Автор: Avira GmbH
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Avira Antivir Virus Definitions

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Avira Antivir Virus Definitions. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії