Undelete 360 2.1.8.28

Undelete 360

Undelete 360 ​​- це програма для відновлення даних користувача з підтримкою російської мови інтерфейсу. Продукт розповсюджується безкоштовно і здатний знаходити на жорсткому диску залишкові сліди файлів практично будь-якого типу.

Інструмент Undelete 360 ​​дозволяє відновити дані, загублені в результаті ненавмисних дій користувача, діяльності шкідливого або антивірусного ПЗ, помилок операційної системи або збоїв електроживлення. Робота продукту не залежить від типу носія інформації. Так, Undelete 360 ​​підтримує відновлення даних на жорстких дисках, SD картах і USB флеш-накопичувачах. По завершенні аналізу HDD програма розподіляє знайдені файли за категоріями – аудіо, відео, зображення, текстові документи й інші.

Інтерфейс Undelete 360 ​​виконаний у фірмовому барвистому стилі. Головне вікно логічно поділено на панель меню й інструментів, перелік типів файлів, а також основну робочу область, в якій по завершенні аналізу жорсткого диска відображаються всі раніше видалені, але тепер виявлені об'єкти. Проте більшість опцій доступні користувачам лише за додаткову плату.

Переваги Undelete 360

  • Безкоштовне розповсюдження основної частини функціоналу програми.
  • Наявність російської локалізації.
  • Барвистий інтерфейс, виконаний у фірмовому стилі.
  • Підтримка безлічі форматів файлів.
  • Підтримка різних типів накопичувачів.
  • Підтримка файлових систем FAT32 і NTFS.

Недоліки Undelete 360

  • Відсутність підтримки української мови інтерфейсу.

Висновок

Інструмент Undelete 360 ​​працює коректно. Аналіз жорсткого диска виконується досить швидко. В цілому, продукт можна рекомендувати для відновлення документів і медіафайлів усім зневіреним.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу, клікніть «Tools» -> «Change Language» в меню програми угорі ліворуч. Далі виберіть відповідну локалізацію зі списку. У разі успіху мова Undelete 360 ​​зміниться автоматично.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: undelete360.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Undelete 360 для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Undelete 360!

Схожі програми