MusicBee 3.3.7491

MusicBee

MusicBee – це просте, легке, але в той же час потужне програмне забезпечення, для перетворення ПК в повноцінний музичний програвач. Плеєр поширюється на безкоштовній основі і, крім того, пропонує безліч доповнень, надбудов і тим оформлення, доступних для завантаження.

MusicBee взаємодіє з медіабібліотекою комп'ютера і дозволяє сканувати його на наявність аудіофайлів, знаходити дублікати, відзначати треки тегами, виставляти їм оцінку і багато іншого. Крім створення і керування плейлистами користувачам доступні опції видалення пауз між файлами, вирівнювання гучності, перемішування і повтор доріжок. А для повноцінного розкриття звучання на обладнанні користувача в програму вбудована можливість керування частотами за допомогою еквалайзера на десять і п'ятнадцять діапазонів.

Збереження аудіоматеріалів виконується так само просто, як і прослуховування. Запис на диск здійснюється швидко і відповідно до стандартів і вимог сучасних аудіопрогравачів завдяки наявної функції запису.

Для зручності подкастерів та передплатників в менеджер включена можливість двобічної синхронізації плейлистів між різними програмно-апаратними платформами, включаючи Android і Windows Phone, а конвертація аудіоформатів може бути виконана прямо на льоту. Користувачі ж популярних музичних порталів, таких, наприклад, як Last.fm, отримують механізм скробблінга треків і збереження історії прослуховувань на своїй веб-сторінці, що не вимагає яких-небудь додаткових завантажень.

В комплект MusicBee вбудована підтримка ASIO і WASAPI. Більш того – програма дозволяє мікшувати стереозвук і розподіляти його по каналах формату 5.1, що безумовно приверне увагу як власників високопродуктивних звукових плат і обладнання, так і завзятих меломанів.

Інтерфейс MusicBee дуже гнучкий і сучасний. Панелі інструментів ховаються і переміщуються за бажанням користувача, при цьому залишаючи досить простору для розміщення плейлиста. Крім того менеджер збагачений великою кількістю колірних тем оформлення, які підійдуть до будь-якої версії і стилю операційної системи.

Переваги MusicBee

 • Безкоштовність продукту.
 • Наявність доповнень, бібліотек і «скінів», доступних для скачування.
 • Наявність переносної (портабельной) версії програми.
 • Простота і зручність інтерфейсу.
 • Можливість запису файлів на CD-диски.
 • Підтримка подкастів та Інтернет-радіо.
 • Наявність вбудованого еквалайзера з набором попередніх налаштувань.
 • Підтримка технологій ASIO і WASAPI.
 • Підтримка скробблінга Last.fm.
 • Можливість конвертації медіафайлів.
 • Підтримка синхронізації плейлистів і бібліотек файлів.
 • Наявність вбудованого мікшера.
 • Доступність програмних бібліотек і інструментів для розробників (API).

Недоліки MusicBee

 • Відсутність підтримки української мови (є російська).

Висновок

Програма радує великою кількістю функцій, малим розміром додатку і вимогами до оперативної пам'яті комп'ютера. З видимих ​​недоліків можна відзначити необхідність постійного перезавантаження MusicBee з метою застосування будь-яких змін на кшталт зміни теми оформлення або мовних параметрів.

Встановлення MusicBee

Встановлення менеджера складається зі стандартний для більшості додатків набору кроків. Щоб завантажити програму, клацніть кнопку Завантажити внизу на цій сторінці з описом продукту. Запустіть файл MusicBeeSetup.exe. У разі появи вікна контролю облікових записів користувачів натисніть Так, щоб підтвердити свою згоду на внесення установником необхідних змін. У вікні привітання майстра встановлення натисніть Next.

Прийміть умови ліцензійної угоди (кнопка I agree). Далі вкажіть шлях розташування програми. Щоб запустити процес встановлення перейдіть до наступного кроку. По завершенні процесу відзначте галочкою необхідні пункти: Запустити програму після завершення установки і Створити іконку на робочому столі і закрийте програму встановлення. Запустіть MusicBee за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Щоб змінити налаштування локалізації відкрийте програму і клікніть по зображенню гамбургерного меню у лівому верхньому кутку інтерфейсу. Оберіть пункт Edit Preferences. У вікні налаштувань перейдіть в розділ General в меню зліва, після чого вкажіть необхідне значення для параметра Language. Щоб зміни вступили в силу, клацніть Restart внизу вікна налаштувань, після чого MusicBee увімкнеться знову.

Зміни в останній версії (історія змін)

 • Нема даних.
Автор: Steven Mayall
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
MusicBee

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми MusicBee. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії