FAT32format 1.0.1

FAT32format

Guiformat FAT32format – безкоштовна програма, яка дозволяє форматувати різні флеш-накопичувачі в файловій системі Fat32. Вона розрахована на роботу з усіма відомими форматами карт пам'яті і підтримує роботу з носіями даних об'ємом більше 32 GB. Ви зможете з легкістю очистити будь-який носій, щоб поліпшити його продуктивність і якість подальшого запису.

Це незамінний інструмент у тому випадку, коли існують які-небудь несправності на флешці. Щоб впоратися з подібними проблемами можна спробувати «прогнати» її через програму Guiformat і відновити всі биті сектори до первісного вигляду. Для роботи з цією утилітою на вашому комп'ютері повинен бути встановлений спеціальний картрідер.

Ті користувачі, які часто користується картами пам'яті у фотоапаратах або телефонах знають, що часте видалення і запис інформації на них може негативно позначитися на самому пристрої. Карта пам'яті швидко виходить з ладу, оскільки стандартні очисники не можуть забезпечити повноцінну якість вашій флешці під час форматування.

У такому випадку краще використовувати спеціальні програми для цієї роботи. Якщо ви власник флеш-накопичувача, який потрібно вірформатувати у файловій системі Fat32, то кращим рішенням для очищення цього пристрою буде встановлення FAT32 Format.

Суть роботи програми особливо не відрізняється від інших подібних утиліт. Оберіть потрібний розділ пам'яті і спосіб очищення. Це може бути швидке очищення, яка зітре лише поверхневу інформацію, але може залишити приховані файли, які будуть займати місце на карті. Або запустіть повне форматування, і видаліть всі існуючі дані.

Інтерфейс програми виконаний у дуже простому і лаконічному стилі. При використанні він не викличе ніяких труднощів навіть якщо ви новачок в цьому питанні. Після запуску програми перед вами відкриється невелике віконце. Тут можна обрати той розділ комп'ютера, в якому знаходиться ваш накопичувач пам'яті. При проведенні швидкого очищення поставте відповідну галочку. Якщо ж форматування необхідно глибоке – галочку потрібно прибрати.

Додаток Guiformat працює у всіх версіях операційної системи Windows. Ця утиліта застосовується тільки для форматування з файлової системою Fat32. З огляду на те, що більшість подібних програм працюють в основному в системі NTFS або exFAT, то якісних аналогів у неї не так вже й багато.

Переваги Guiformat

  • простий інтерфейс;
  • можливість працювати з накопичувачами формату Fat32;
  • простота в установці;
  • підтримує роботу з носіями обсягом понад 32 GB і аж до 2 TB;
  • якісне видалення даних.

Недоліки Guiformat

  • з деякими пристроями може бути несумісність;
  • не працює з іншими файловими системами.

Висновок

Програма Guiformat є дуже зручною і надійною програмою, яка допоможе відформатувати носії даних і впоратися з помилками на картах пам'яті файлової системи Fat32. З її допомогою можна відновити «биті» накопичувачі, які можуть функціонувати належним чином в пристроях.

Встановлення

Після завантаження програми Guiformat просто запустіть її подвійним кліком. Програма є портативною, тому встановлення проводити не потрібно.

Автор:
Офіційний сайт: ridgecrop.co.uk
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити FAT32format для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FAT32format!

Схожі програми