Avast Free Antivirus 21.5.6354.0

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus — популярний безкоштовний антивірус, спеціально розроблений для широкого використання на домашніх комп’ютерах. Користувачі, що встановили Avast Free Antivirus, отримують повний захист від вірусів і шпигунських програм у режимі реального часу та ряд інших корисних інструментів для забезпечення безпеки комп’ютера.

Екрани Avast Free Antivirus, що працюють у режимі реального часу, постійно відстежують зміни в файловій системі, трафік, електронну пошту, мережу, P2P, інтернет-чати і т.д. Зручний інтерфейс цього антивіруса забезпечує швидкий доступ до налаштування його параметрів.

Основні можливості Avast Free Antivirus

 • Високий рівень виявлення вірусів, троянів, хробаків, веб-руткітів і шпигунських програм.
 • Евристичний рушій Avast Free Antivirus, що здатний виявляти шкідливі програми на основі аналізу їх поведінки.
 • Резидентний (в режимі реального часу), завантажувальний і звичайний сканери. Сканування архівів. Планувальник сканування.
 • Перевірка вхідної і вихідної електронної пошти, пірінгових (P2P) з’єднань, повідомлень інтернет-месенджерів.
 • Глибока інтеграція в систему. Будь-який файл можна перевірити безпосередньо з Провідника Windows, клацнувши по ньому правою кнопкою миші і обравши напис «Сканувати...».
 • Карантин ізольований від операційної системи, що забезпечує більшу безпеку роботи. Жоден файл, що зберігається в карантині не може бути запущений.
 • Ігровий режим. Автоматичне виявлення програм що працюють в режимі повного екрану, і вимкнення спливаючих повідомлень.
 • Невеликі за розміром автоматичні або заплановані оновлення вірусних баз. Можливість «ручного» оновлення.
 • Оновлювач програм. Стеження за актуальністю програм, встановлених на комп’ютері користувача.
 • Інструменти для очищення браузерів від плагінів з поганою репутацію. Плагін для повідомлення про репутацію веб-сайтів.

Увага

Avast Free Antivirus вимагає безкоштовної реєстрації, яку потрібно провести протягом 30 днів з моменту першого запуску програми (робиться це прямо в інтерфейсі програми).

Для оновлення вірусних баз в офлайновому режимі ви можете використовувати пакет Avast! Vps Update.

Зміни в останній версії

 • Менше переривань в повноекранному режимі. Коли ви запускаєте іншу програму в повноекранному режимі, наш антивірус більше не буде відкриватися поверх і заважати вам. Приносимо свої вибачення, якщо це сталося з вами! (І не хвилюйтеся, попередження про загрози все одно будуть з'являтися, тому ви завжди будете знати про шкідливі програми навіть під час перегляду улюбленого фільму)
 • Представляємо нагадування про Webcam Shield - якщо ви налаштували Webcam Shield для автоматичного блокування або дозволу додатків, тепер ми будемо нагадувати вам про це, коли програма намагається отримати доступ до вашої веб-камері, щоб ви не сиділи склавши руки, задаючись питанням, чому ваша веб -камера не працює. . (Тільки для Premium Security)
 • Оновлена політика конфіденційності. Ми оновили нашу загальну політику конфіденційності та інші пов'язані політики конфіденційності. Ви можете знайти їх тут
 • В наші дні Software Updater доставляє нам головний біль - нам довелося тимчасово видалити цю функцію з Smart Scan, щоб виправити кілька помилок, але користувачі як і раніше можуть знаходити і використовувати її зі свого меню. Ми будемо поступово відкочувати його на Smart Scan, тому, якщо ви ще не бачите його там, почекайте ще кілька днів.
 • Ми оновили наш UI з рендерингом CEF до нової версії (хром 90.0.4430.93), щоб виправити певні недоліки безпеки.
 • Виправлена проблема зі створенням аварійної диска для формату UEFI (поруч з BIOS)
 • Інші поліпшення аварійного диска: виправлена помилка, через яку аварійний диск не запускається, покращено керування з клавіатури і т. Д.
 • Виправлена помилка значка в треї, яка показувала повідомлення про проблему, незважаючи на те, що все в порядку
 • Виправлена проблема брандмауера, через яку драйвер aswNetHub.sys викликав BSOD.
 • Виправлена витік об'єктів GDI
 • Виправлена утиліта AvastClear, яка неправильно видаляла антивірус з Центру безпеки Windows.
Автор: Avast Software s.r.o.
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Avast Free Antivirus

Останні коментарі читати все (20)

kilr0y (2016-02-02 23:32:29)

"avast! Free Antivirus требует бесплатной регистрации, которую нужно провести в течение 30 дней с момента первого запуска программы (делается это прямо в интерфейсе программы)." З версії 2016 вже не актуально. Одразу активується на безстроковий термін...

Advoket (2015-07-28 21:44:23)

Після останннього оновлення, це гуано заблокувало мені доступ в інтернет! Що не робив, - видаляв його, встановлював заново... - Без нього інтернет працює, а з ним ні!!! Замінив віндовс - те саме. Після 3 роки дружби, розпрощався я з "avast", перейшов на 360 Total Sekurity. Працює на "відмінно", так що не авастом єдиним...................

proletaryj (2015-06-13 17:49:00)

Посилання для завантаження антивірусних баз останніх двох версій Avast (9 і 10) - http://files.avast.com/ivps9x/vpsupd.exe Качайте звідти - там набагато менший розмір файлу і вони актуальніші!

b-bonsai (2013-06-18 13:25:23)

Щодо пісочниці:rnБезпека => Екран файлової системи (перша іконка) => налаштування (не загальні, а саме файлової системи, трохи нижче). Зліва, у списку шукаєш "АвтоПісочниця".rn...І знаходиш!rnУдачі.

Ви можете залишити свій коментар до програми Avast Free Antivirus.

Інші програми у цій категорії