Avast Free Antivirus 23.2.6053

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus — популярний безкоштовний антивірус, спеціально розроблений для широкого використання на домашніх комп’ютерах. Користувачі, що встановили Avast Free Antivirus, отримують повний захист від вірусів і шпигунських програм у режимі реального часу та ряд інших корисних інструментів для забезпечення безпеки комп’ютера.

Екрани Avast Free Antivirus, що працюють у режимі реального часу, постійно відстежують зміни в файловій системі, трафік, електронну пошту, мережу, P2P, інтернет-чати і т.д. Зручний інтерфейс цього антивіруса забезпечує швидкий доступ до налаштування його параметрів.

Основні можливості Avast Free Antivirus

 • Високий рівень виявлення вірусів, троянів, хробаків, веб-руткітів і шпигунських програм.
 • Евристичний рушій Avast Free Antivirus, що здатний виявляти шкідливі програми на основі аналізу їх поведінки.
 • Резидентний (в режимі реального часу), завантажувальний і звичайний сканери. Сканування архівів. Планувальник сканування.
 • Перевірка вхідної і вихідної електронної пошти, пірінгових (P2P) з’єднань, повідомлень інтернет-месенджерів.
 • Глибока інтеграція в систему. Будь-який файл можна перевірити безпосередньо з Провідника Windows, клацнувши по ньому правою кнопкою миші і обравши напис «Сканувати...».
 • Карантин ізольований від операційної системи, що забезпечує більшу безпеку роботи. Жоден файл, що зберігається в карантині не може бути запущений.
 • Ігровий режим. Автоматичне виявлення програм що працюють в режимі повного екрану, і вимкнення спливаючих повідомлень.
 • Невеликі за розміром автоматичні або заплановані оновлення вірусних баз. Можливість «ручного» оновлення.
 • Оновлювач програм. Стеження за актуальністю програм, встановлених на комп’ютері користувача.
 • Інструменти для очищення браузерів від плагінів з поганою репутацію. Плагін для повідомлення про репутацію веб-сайтів.

Увага

Avast Free Antivirus вимагає безкоштовної реєстрації, яку потрібно провести протягом 30 днів з моменту першого запуску програми (робиться це прямо в інтерфейсі програми).

Для оновлення вірусних баз в офлайновому режимі ви можете використовувати пакет Avast! Vps Update.

Зміни в останній версії

 • Поліпшений банківський режим. Подбайте про більшу безпеку під час здійснення банківських операцій в Інтернеті за допомогою банківського режиму. Він не дозволяє таким програмам, як кейлоггери, красти вашу особисту інформацію (наприклад, логін у банку, паролі та дані картки).
 • Модернізація функції негайного виявлення у Network Inspector. Негайно отримуйте повідомлення про будь-які проблеми з безпекою мережі, особливо якщо ви підключені до підозрілої мережі Wi-Fi. Повідомлення також мають новий вигляд.
 • Поліпшення Швидкий захист файлів. Ми підвищили швидкість захисту файлів за допомогою радників ядра, щоб вона могла швидше сканувати файли і програми на наявність шкідливих загроз.
 • Виправлені помилки - виправлено несумісність з DxO PhotoLab та іншим програмним забезпеченням.
Автор: Avast Software s.r.o.
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити Avast Free Antivirus для Windows

Останні коментарі читати все (17)

kilr0y (2016-02-02 23:32:29)

"avast! Free Antivirus требует бесплатной регистрации, которую нужно провести в течение 30 дней с момента первого запуска программы (делается это прямо в интерфейсе программы)." З версії 2016 вже не актуально. Одразу активується на безстроковий термін...

Advoket (2015-07-28 21:44:23)

Після останнього оновлення, це гуано заблокувало мені доступ в інтернет! Що не робив, - видаляв його, встановлював заново... - Без нього інтернет працює, а з ним ні!!! Замінив віндовс - те саме. Після 3 роки дружби, розпрощався я з "avast", перейшов на 360 Total Sekurity. Працює на "відмінно", так що не авастом єдиним.

proletaryj (2013-04-22 16:10:31)

Слабка база сигнатур, з останніх версій зникла Пісочниця, WEB-protection, евристика набагато поступається Avira Free Antivirus. Рекомендую усім Авіру, англомовну версію.

kutya (2013-05-03 15:48:19)

Там є пісочниця, в налаштуваннях подивись уважно.

b-bonsai (2013-06-18 13:25:23)

Щодо пісочниці: Безпека => Екран файлової системи (перша іконка) => налаштування (не загальні, а саме файлової системи, трохи нижче). Зліва, у списку шукаєш "АвтоПісочниця". ...І знаходиш! Удачі.

Aquila (2014-11-02 19:09:41)

Що ти мелеш? Хороший антивірус

b-bonsai (2012-11-02 09:30:28)

Гарний антивірус. З розряду - поставив і забув. Недавно десь зачепив вірусяку, ні Каспер, ні ВЕБ не зловили. Avast, при глибокому,скануванні, виловив... Рекомендую...

Ви можете залишити свій коментар до програми Avast Free Antivirus.

Схожі програми