Friday Night Funkin' 0.2.7.1

Friday Night Funkin'

Friday Night Funkin' — популярна безкоштовна музична гра для ПК Windows. Це дуже захоплююча і ритмічна інді-відеогра, яка точно не залишить вас байдужим. Гра вимагає від вас почуття ритму, але якщо у вас його немає — не переживайте, Funkin допоможе вам його розвинути.

Згідно з сюжетом гри, головний герой «Бойфренд» повинен перемогти ряд персонажів у співочих і реп-батлах, щоб отримати можливість зустрічатися з красивою дівчиною, яку звуть «Ґьорлфренд». Тут вас чекає безліч суперників, враховуючи навіть батька дівчини. Геймплей досить простий, але вимагає швидкості реакції. Геймеру потрібно швидко, а головне точно натискати на клавіші зі стрілками або клавіші WASD поки суперник співає свою партію.

Внизу екрана розміщена смуга здоров'я, яка відображає ваші успіхи. З лівого боку знаходиться червона смуга, яка відображає результат суперника. Справа розміщена зелена, яка показує ваш результат. Чим більше вдалих натискань з вашого боку, тим більше розмір зеленої смуги. Якщо ви часто пропускаєте або ж невчасно натискаєте на стрілки, тоді червона смуга суперника заповнюється дуже швидко. Як тільки вона заповниться цілком — ви програли.

Особливості Friday Night Funkin

  • Цікавий сюжет гри.
  • Захоплюючий геймплей.
  • Гарний музичний супровід.
  • Розповсюджується безкоштовно.
  • Не містить реклами.
  • Гра активно розвивається і поліпшується.

Дивіться також

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: ninjamuffin99
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Friday Night Funkin'

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Friday Night Funkin'. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії