Friday Night Funkin'

Friday Night Funkin' 0.3.3

Friday Night Funkin'

Friday Night Funkin' — популярна безкоштовна музична гра для ПК Windows. Це дуже захоплююча і ритмічна інді-відеогра, яка точно не залишить вас байдужим. Гра вимагає від вас почуття ритму, але якщо у вас його немає — не переживайте, Funkin допоможе вам його розвинути.

Згідно з сюжетом гри, головний герой «Бойфренд» повинен перемогти ряд персонажів у співочих і реп-батлах, щоб отримати можливість зустрічатися з красивою дівчиною, яку звуть «Ґьорлфренд». Тут вас чекає безліч суперників, враховуючи навіть батька дівчини. Геймплей досить простий, але вимагає швидкості реакції. Геймеру потрібно швидко, а головне точно натискати на клавіші зі стрілками або клавіші WASD поки суперник співає свою партію.

Внизу екрана розміщена смуга здоров'я, яка відображає ваші успіхи. З лівого боку знаходиться червона смуга, яка відображає результат суперника. Справа розміщена зелена, яка показує ваш результат. Чим більше вдалих натискань з вашого боку, тим більше розмір зеленої смуги. Якщо ви часто пропускаєте або ж невчасно натискаєте на стрілки, тоді червона смуга суперника заповнюється дуже швидко. Як тільки вона заповниться цілком — ви програли.

Особливості Friday Night Funkin

  • Цікавий сюжет гри.
  • Захоплюючий геймплей.
  • Гарний музичний супровід.
  • Розповсюджується безкоштовно.
  • Не містить реклами.
  • Гра активно розвивається і поліпшується.

Дивіться також

Автор:
Офіційний сайт: ninja-muffin24.itch.io
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Friday Night Funkin' для Windows Friday Night Funkin' для macOS Friday Night Funkin' для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Friday Night Funkin'!

Схожі програми