NoMachine 7.0.211

NoMachine

NoMachine – це засіб доступу до віддалених робочих столів, розміщених в локальній мережі або в Інтернеті. Програма поширюється безкоштовно, володіє продуманими функціями, приємним інтерфейсом і перекладена на російську мову.

Підключення до віддаленого робочого столу за допомогою NoMachine можливе в тому випадку, якщо на обох комп'ютерах (локальному і віддаленому) встановлено ці програми. При цьому програма є кросплатформною, тобто дозволяє використовувати різні операційні системи на пов'язаних хостах. Як технології підключення використовуються протоколи SSH і власна розробка компанії – NX.

Серед інших функцій інструмент NoMachine підтримує віддалене відтворення аудіо та відео файлів, запис екрану і створення знімків. Крім того програма має можливість передачі файлів, а також здатна надавати послуги периферійних пристроїв іншим машинам. Це означає, що користувач може роздруковувати документи локально, незалежно від того, де вони фактично розташовані і сканувати папір зі збереженням безпосередньо в віддалений каталог.

Інтерфейс програми справляє приємне враження. Розробники передбачили в ньому можливість зміни теми і розміру шрифту. Головне вікно виконано у фірмовому стилі. У ньому є в наявності рядок пошуку, а також кнопки, які дозволяють змінювати порядок відображення віддалених машин.

Переваги NoMachine

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Наявність російської локалізації.
 • Наявність фірмових рішень, в тому числі власного протоколу NX.
 • Зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача.
 • Підтримка декількох тем оформлення.
 • Можливість кастомізації стилю і розміру шрифту.
 • Підтримка віддаленого друку, перегляду відео та передачі файлів.

Недоліки NoMachine

 • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Програма працює досить швидко. Керування продумане і інтуїтивно зрозуміле. Цей засіб можна рекомендувати як простим користувачам, так і адміністраторам малих і середніх мереж.

Встановлення NoMachine

Встановлення програми просте і складається всього з пари кроків, які включають згоду з умовами ліцензійної угоди і вибір шляху розташування NoMachine.

Щоб змінити мову інтерфейсу, клацніть «Settings» в меню програми вгорі праворуч. У вікні, перейдіть на вкладку «Appearance», після чого встановіть відповідне значення мови для параметра «Text». Щоб зміни вступили в силу, необхідно перезапустити не лише клієнтське ПЗ, а й віртуальний сервер NoMachine Monitor.

Зміни в останній версії

 • Неможливо застосувати зміни в інтерфейсі налаштувань сервера, коли відсутня zenity.
 • Неможливо відкрити службу NoMachine в Windows після автоматичного оновлення до версій 7.0.208 і 7.0.209.
 • Нові розширення файлів .NXR і .NXW некоректно реєструються після автоматичного оновлення до версій 7.0.208 і 7.0.209 у Windows.
 • Типи значень правил для вузла і групи неправильно обробляються.
 • Неузгоджений висновок після команди nxserver --useradd --system в openSUSE 10.3.
Автор: NoMachine
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
NoMachine

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми NoMachine. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії