World of Tanks 2.0

World of Tanks

World of Tanks — легендарна масова багатокористувальницька онлайн-гра в жанрі аркадного танкового симулятора для ПК Windows. Ця гра перенесе вас у часи Другої світової війни, де вам належить битися з ворожими силами, використовуючи всю міць військової техніки. Щоб перемогти потрібно знищити ворогів або ж захопити базу суперника.

Геймплей гри базується на командних танкових боях гравців між собою (PvP). Кожен геймер повинен максимально ефективно управляти своєю броньованою бойовою машиною, щоб не опинитися серед тих, хто програв.

У World of Tanks представлено 5 типів техніки: легкі, середні, важкі танки, ПТ-САУ і САУ. Кожен тип техніки володіє унікальними особливостями ігрового процесу і ролі в бою. Беручи участь і перемагаючи в боях, геймер заробляє ігрову валюту, тренує екіпаж, а також накопичує очки досвіду, що в свою чергу забезпечує йому доступ до нових модулів і більш потужним бойовим машинам.

У грі геймеру доступно безліч ігрових режимів, серед яких: Стандартний бій; Штурм; Зустрічний бій; Генеральна битва; Лінія фронту; Рангові бої; Командні бої; Тренувальний бій. Крім цього в грі періодично з'являються спеціальні режими, які відносяться до важливих світових подій.

Головною перевагою цієї гри є неймовірно якісна графіка і чистота картинки. Все виглядає настільки реалістично та епічно, що не можна відірвати погляд. Тут вас чекає безліч крутих локацій для справжніх танкістів. Завантажуйте World of Tanks на свій комп'ютер і особисто оцініть всю міць цієї гри.

Зміни в останній версії

  • Ми дякуємо вам за участь в тестуванні Екіпажу 2.0 в «Пісочниці». Велике спасибі за ваші відгуки, час і небайдужість. Внесок ігрового співтовариства допоміг нам зібрати великий обсяг даних.
  • Ми поки не прийняли ніякого рішення щодо майбутнього Екіпажу 2.0. Зараз триває обробка зібраних даних, які і вплинуть на подальшу долю цієї механіки. Нам ще належить багато роботи, але в міру появи конкретних рішень ми будемо інформувати вас про розвиток подій.
  • В одному ви точно можете бути впевнені: Екіпаж 2.0 чи не з'явиться на основному сервері принаймні в найближчі півроку. І якщо майбутні стадії тестування цієї механіки виправдають наші з вами очікування, Екіпаж 2.0 буде включений в плани на 2022 рік.
  • Після обробки даних нам знадобиться час на опрацювання потенційних змін, які будуть грунтуватися на ваших відгуках і зібраної інформації, а також на їх тестуванні.
  • Ми обов'язково будемо знайомити вас з усіма рішеннями щодо Екіпажу 2.0 - і звичайно, будемо їх тестувати разом з вами. Це було і залишається головною умовою виходу механіки в реліз.
  • Ще раз спасибі всім, хто звернув увагу на Екіпаж 2.0 і поділився відкликанням - ви дійсно допомагаєте нам покращити цю механіку.
Автор: Wargaming.net
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити World of Tanks для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми World of Tanks. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії