Tanki Online 758

Tanki Online

Tanki online — мега популярна багатокористувальницька браузерна гра в жанрі симулятора і аркади для ПК Windows. У цій грі ви зможете проявити себе в якості професійного танкіста і привести свою команду до перемоги, що буде вкрай нелегко. Боротися ви будете не з ботами, а з реальними гравцями з усього світу.

Для початку виберіть одну з доступних моделей танків, після чого вступайте в бій з іншими гравцями на одній з доступних карт. Цей симулятор підтримує кілька режимів випробувань. Бої в Танки онлайн ведуться на час або ж на зароблені на вбитих суперниках очки, які називаються фрагами. Крім цього, є ще й варіанти ігор з захопленнями ворожих прапорів і чек-поінтів.

Паралельно з веденням запеклих боїв вам необхідно подбати про свою кар'єру. Не можна забувати про особистий рейтинг і нові звання. Підвищити рейтинг можна, перемагаючи своїх опонентів і набираючи досвід.

За перемоги в боях ви будете заробляти ігрову валюту (кристали), за допомогою яких можна покращувати і модернізувати свою бойову машину. У грі представлений великий вибір різних військових аксесуарів, тому ви завжди знайдете щось для себе.

Увага! У Tanki online користувач може взяти участь у справжніх командних турнірах «Starladder», вступивши в уже існуючу або створити власну танкову команду з 6 чоловік. Команда може спробувати пробитися до вищого дивізіону і поборотися за реальні гроші (15 000 $).

Зміни в останній версії

  • В епічні контейнери додано новий пристрій для Твінса - Плазматрон.
  • До епічних контейнерів додано новий пристрій для Вулкану — Оглушальна стрічка.
  • Вартість ключів за кристали на вітрині збільшено.
  • Усунуто дублювання текстури іконок бойового інтерфейсу.
Автор:
Офіційний сайт: tankionline.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Tanki Online для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Tanki Online!

Схожі програми