Tanki Online 693

Tanki Online

Tanki online — мега популярна багатокористувальницька браузерна гра в жанрі симулятора і аркади для ПК Windows. У цій грі ви зможете проявити себе в якості професійного танкіста і привести свою команду до перемоги, що буде вкрай нелегко. Боротися ви будете не з ботами, а з реальними гравцями з усього світу.

Для початку виберіть одну з доступних моделей танків, після чого вступайте в бій з іншими гравцями на одній з доступних карт. Цей симулятор підтримує кілька режимів випробувань. Бої в Танки онлайн ведуться на час або ж на зароблені на вбитих суперниках очки, які називаються фрагами. Крім цього, є ще й варіанти ігор з захопленнями ворожих прапорів і чек-поінтів.

Паралельно з веденням запеклих боїв вам необхідно подбати про свою кар'єру. Не можна забувати про особистий рейтинг і нові звання. Підвищити рейтинг можна, перемагаючи своїх опонентів і набираючи досвід.

За перемоги в боях ви будете заробляти ігрову валюту (кристали), за допомогою яких можна покращувати і модернізувати свою бойову машину. У грі представлений великий вибір різних військових аксесуарів, тому ви завжди знайдете щось для себе.

Увага! У Tanki online користувач може взяти участь у справжніх командних турнірах «Starladder», вступивши в уже існуючу або створити власну танкову команду з 6 чоловік. Команда може спробувати пробитися до вищого дивізіону і поборотися за реальні гроші (15 000 $).

Зміни в останній версії

  • В ультраконтейнери додано новий пристрій для Грома — Снаряди «Саламандра»
  • (Коментар) Критична шкода підпалюватиме супротивника з цими снарядами. Сама критична шкода буде так само вважатися тільки для танка, в який потрапив снаряд, але підпалювати можна буде танки у всьому радіусі поразки вибуху.
  • Гармата Грім дістала оновлення стандартного скіна до HD версії.
  • Чати "Питання-відповідь" та "Кіберспорт" видалені зі списку чатів усіх спільнот.
  • Оновлено прев'ю деяких карт для PRO-битв.
  • Оновлено ціни в магазині для деяких регіонів.
Автор: АlternativaPlatform
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити Tanki Online для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Tanki Online. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії