TeamSpeak Server 3.13.6

TeamSpeak Server

TeamSpeak Server — унікальна кросплатформна утиліта, за допомогою якої можна створити власний приватний сервер для спілкування в TeamSpeak. Додаток дозволяє спілкуватися з користувачами однойменного клієнта, повністю керувати з'єднаннями, дозволами, безпекою і т.д.

TeamSpeak — дуже популярний додаток для голосового чату, що дозволяє вам спілкуватися з друзями через Інтернет. Однак, якщо ви хочете використовувати його без оренди сервера, ви можете спробувати інструмент, який дозволить вам створити свій власний.

TeamSpeak Server надається окремо від клієнтського додатка і може використовуватися для розміщення безлічі клієнтських підключень, пропонуючи підтримку створення екземплярів віртуального сервера. Однак слід зазначити, що наданої документації про утиліту досить мало. Саме тому вона більше підходить користувачам, які вже мають певний досвід створення серверів і керування ними. Новачкам досить складно зрозуміти і використовувати на повну всі її функції.

Переваги TeamSpeak Server

  • Забезпечує користувачеві повні права адміністратора з можливістю їх передачі іншій особі.
  • Можливість встановлювати власні правила і не залежати від модераторів.
  • Поширюється на безкоштовній основі.

Недоліки TeamSpeak Server

  • Комп'ютер, на якому встановлений сервер, повинен бути увімкненим завжди і не мати проблем з мережею (тому рекомендується використовувати віртуальний хостинг для надійного доступу до сервера).
  • Для розуміння і використання всіх можливостей програми потрібні певні технічні знання.

Зміни в останній версії

  • Виправлено: запити клієнтів не розблокувалися.
  • Виправлено: видалена підтримка властивості client_estimated_location.
Автор: Teamspeak Systems
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
TeamSpeak Server

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми TeamSpeak Server. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

Open Server PanelOpen Server Panel phpMyAdminphpMyAdmin dbForge Studio for MySQLdbForge Studio for MySQL MAMPMAMP WampServerWampServer FileZilla ServerFileZilla Server ZoomZoom FREE MyChatFREE MyChat MumbleMumble TeamSpeakTeamSpeak RaidcallRaidcall SkypeSkype Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →