Foxit Reader

Foxit Reader 2024.2.2.25170

Foxit Reader

Foxit Reader — безкоштовна програма для перегляду та друку документів в форматі PDF, альтернатива всім відомій програмі Adobe Reader. Переглядач Foxit Reader приємно дивує легкістю та дружелюбністю інтерфейсу, розмірами (менше двох мегабайт) та швидкістю відкриття файлів PDF.

Програма не потребує інсталяції, не вимоглива до програмної та системної конфігурації комп’ютера і здатна працювати практично зі всіма версіями Windows.

Основні характеристики Foxit Reader:

— Швидкодія: при запуску Foxit Reader ви не вимушені розглядати надокучливе флеш- вікно, що показує фірмовий знак компанії, імена авторів, і т.п.
— Можливість вставки коментарів: Foxit Reader надає вам змогу додавати до існуючого документа PDF свої коментарі а потім роздрукувати або зберегти його разом з цими коментарями.
— Безпека і конфіденційність: Foxit Reader надзвичайно поважає безпеку і конфіденційність користувачів і ніколи не з’єднується з Інтернетом без дозволу користувача. Foxit Reader не містить жодного spyware або adware.

Зміни в останній версії

  • Усунуто потенційну проблему, через яку програма могла наражатись на приховані небезпеки, що ховаються у звичайних інструментах, при відкритті певних PDF-файлів, що включають дію «Запустити файл», яку зловмисники могли використовувати, щоб обманом змусити користувачів виконувати шкідливі команди. Це з'являється у діалоговому вікні попередження безпеки, оскільки в якості вибраного за замовчуванням параметра відображається ОК, що може призвести до того, що користувачі звично натискають ОК, не розуміючи пов'язаних з цим потенційних ризиків.
  • Виправлено інші проблеми безпеки та стабільності.
Автор:
Офіційний сайт: www.foxit.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Foxit Reader для Windows

Коментарі

YURKOG YURKOG 29.01.2013 о 16:59

Все-таки рекомендую для пдф Суматру!

ok14-22 ok14-22 29.10.2012 о 22:17

Як українізувати: 1) Створіть  в кореневій теці програми теку lang.  2) Покладіть файл lang_uk_ua.xml в цю теку. 3) Перейменуйте lang_uk_ua.xml в будь-який мовний файл, який є в списку програми (наприклад, lang_en_us.xml) 4) В Настройках програми виберіть мовний файл, в який перейменували, (наприклад, lang_en_us.xml) В списку нема вибору "українська", тому такі маніпуляції з перейменуванням. Може можна і по-іншому, але я так зробив.

MrScript11 MrScript11 05.05.2010 о 22:03

 а існує така програма на телефон?

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми