Intel Driver & Support Assistant 23.4.39.9

Intel Driver & Support Assistant

Intel Driver & Support Assistant – це фірмова утиліта від компанії Intel, покликана підтримувати комп'ютерне обладнання користувача в актуальному стані. Програма поширюється безкоштовно і пропонує можливість автоматичного сканування системи на наявність застарілих драйверів.

За принципом своєї роботи Intel Driver & Support Assistant нагадує інші популярні менеджери драйверів. Актуальні версії системного ПО зберігаються в базі даних на серверах Intel, до яких і дозволяє отримати доступ ця утиліта. Єдина відмінність в даному випадку полягає в тому, що інструмент підтримує оновлення драйверів виключно для чіпів власного виробництва.

Налаштування Intel Driver & Support Assistant дозволяють задати частоту перевірки оновлень (щодня, щотижня або щомісячного), а також вказати кількість одночасних завантажень (від однієї до п'яти). Завантаження драйверів здійснюється з онлайн-бази. Таким чином, для роботи програми необхідне обов'язкове підключення комп'ютера до мережі Інтернет.

Інтерфейс утиліти як такий відсутній. Єдине вікно, доступне користувачеві офлайн і не потребує браузера – це вікно налаштувань програми, яке виконано, до речі сказати, в фірмовому стилі з використанням великих елементів. Решта процесів, як то сканування системи і її оновлення, відбуваються в онлайн-режимі у вікні оглядача.

Переваги Intel Driver & Support Assistant

  • Безкоштовне розповсюдження програми.
  • Наявність російської локалізації.
  • Автоматичне визначення і підтримка всіх пристроїв виробництва Intel.
  • Можливість автоматичної перевірки драйверів.

Недоліки Intel Driver & Support Assistant

  • Відсутність інтерфейсу як такого.
  • Відсутність підтримки української мови з коробки.
  • Необхідність встановлення програми.

Висновок

Значним плюсом менеджера є те, що він являє собою офіційне і найбільш актуальне джерело оновлень для своїх пристроїв. Робота програми не викликає нарікань. Процес сканування та оновлення цілком зрозумілий і не викличе труднощів навіть у користувачів початківців, слабо знайомих з ПК.

Встановлення Intel Driver & Support Assistant

Встановлення програми виглядає стандартно. Додатково компанія Intel пропонує користувачеві можливість взяти участь в програмному-дослідженні, що не є обов'язковим.

Щоб змінити мову елементів меню Intel Driver & Support Assistant, клацніть лівою кнопкою миші по іконці утиліти в треї Windows (правий нижній кут), після чого оберіть пункт «Settings». У вікні, оберіть потрібне значення мови для параметра «Language». Зміни вступлять в силу негайно.

Зміни в останній версії

  • Загальні виправлення помилок та покращення
Автор:
Офіційний сайт: www.intel.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Intel Driver & Support Assistant для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Intel Driver & Support Assistant!

Схожі програми