ExperienceIndexOK 4.01

ExperienceIndexOK

ExperienceIndexOK – це утиліта, призначена для оцінки продуктивності комп'ютера зі встановленою на борту операційною системою Windows. Програма є безкоштовною і, по суті, написана для версій Windows 8.1 і 10, тестування продуктивності в яких більше не здійснюється за допомогою повноцінного графічного інтерфейсу, а виконується з командного рядка.

ExperienceIndexOK використовує той самий механізм обчислення індексу продуктивності системи, який був закладений розробниками Microsoft ще при створенні ОС Windows Vista. Таким чином, ця утиліта – це, фактично, аналог знайомого по Windows Vista і Windows 7 способу порівняння комп'ютерного обладнання в рамках запуску «віконних» операційних систем.

У своїй десятибальній оцінці програма спирається всього на кілька базових показників, таких як кількість операцій, які виконуються процесором в секунду, кількість звернень до пам'яті в секунду, швидкість передачі даних жорсткого диска, а також ефективність графічної підсистеми в іграх і в режимі відображення робочого столу. Остаточний результат визначається найнижчим (гіршим) значенням зі згаданих характеристик. При цьому користувачеві слід пам'ятати, що межа індексу продуктивності при використанні ОС Windows сьомої версії дорівнює 7.9.

Збереження результатів роботи ExperienceIndexOK може бути виконано за допомогою вбудованого механізму створення скріншотів, на яких фіксується версія і розрядність ОС, а також дата і час проведення тестів.

Інтерфейс утиліти сильно нагадує розділ «Система» Панелі керування Windows. Основна частина головного вікна містить таблицю, в якій зліва і справа розташовуються відповідно характеристики компонентів ПК і відповідні їм значення продуктивності. Додатково програма надає користувачеві можливість швидкого переходу в розділи Панелі керування за допомогою декількох пунктів в горизонтальному меню

Переваги ExperienceIndexOK

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Наявність російськомовної локалізації програми.
 • Можливість оцінки продуктивності системи з точки зору розробників Windows.
 • Простий інтерфейс, що не вимагає від користувача проведення будь-яких додаткових маніпуляцій і налаштувань.
 • Наявність вбудованого засобу створення скріншотів.
 • Запуск програми, що не вимагає її встановлення на жорсткий диск.

Недоліки ExperienceIndexOK

 • Відсутність підтримки української мови.
 • Оцінка продуктивності системи виходячи з самого слабкого компонента.
 • Сумнівна об'єктивність пропонованого тесту.

Висновок

Утиліта ExperienceIndexOK пропонує, по суті, лише зручний спосіб виведення результатів тестування системи на екран, без необхідності запуску і введення команд в оболонці PowerShell. При цьому відзначається деяка некоректність роботи програми, що виражається, наприклад, у виставленні максимальних оцінок інтегрованим з процесорами відеокарт в ігровому режимі.

Крім того тестування продуктивності подібним чином слабо підкріплено реальними значеннями і цифрами, оскільки не дає можливості проаналізувати роботу системи під різними тривалими навантаженнями.

Встановлення ExperienceIndexOK

Програма не вимагає інсталяції, оскільки поширюється у вигляді упакованого в архів EXE-файлу, готового до використання. Однак саме розпакування архіву може зажадати від користувача встановлення додаткового програмного забезпечення. 

Зміни в останній версії

 • Невеликі коригування в Experience-Index-OK для всіх ОС MS Windows
 • Оновлення мови та нова мова для Experience-Index-OK: в'єтнамська
Автор: Nenad Hrg
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
ExperienceIndexOK

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми ExperienceIndexOK. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії