AnVir Task Manager 9.4

AnVir Task Manager

AnVir Task Manager — безкоштовна програма для керування автозавантаженнями та запущеними процесами, службами й драйверами на ПК Windows. Ця програма є чудовою заміною стандартного Диспетчера завдань і допоможе вам значно прискорити роботу комп'ютера, а також виявити та видалити деякі шкідливі програми.

AnVir Task Manager відображає рейтинг активних процесів, служб і автозавантажень. Він базований на поведінці програми, аналізі коду та інформації з бази даних програм. Також можна перевірити будь-який підозрілий процес або файл на virustotal.com.

Програма дозволяє переглядати та керувати автозавантаженням програм та служб. У цьому допоможе інтегрована база даних з описом понад 100 000 програм, сервісів, драйверів і мережевих підключень. Вимкніть або видаліть непотрібні програми, і ваш комп’ютер працюватиме набагато швидше. Також ви можете увімкнути для деяких програм функцію відкладеного завантаження.

Щоб покращити функціональність Windows, диспетчер завдань AnVir може інтегрувати додаткові кнопки в заголовок кожного вікна, які дозволяють мінімізувати вікно в маленьку плаваючу піктограму, приховати вікно в системний трей або закріпити його поверх інших. А в системному треї можна розмістити іконки, що інформують про використання процесора, температуру вузлів комп'ютера, мережевий трафік, заряд акумулятора тощо.

Переваги AnVir Task Manager

  • Велика кількість функцій та інструментів;
  • перегляд розширеної інформації про процеси;
  • можливості з оптимізації роботи системи;
  • рейтинг безпеки програм та процесів;
  • просунутий менеджер автозапуску;
  • додаткові можливості для Windows.

Недоліки

  • Інтерфейс програми може видатися заскладним.

Висновок

AnVir Task Manager — відмінний продукт, який стане незамінним помічником для користувачів Windows PC. Він надає велику кількість інформації про програми та процеси, щоб допомогти вам визначити та оптимізувати ті, які займають цінні системні ресурси. На перший погляд, інтерфейс програми може здатися заплутаним, але дайте програмі шанс, і ви не розумітимете, як обходилися без неї раніше.

Зміни в останній версії

  • Оновлено модуль моніторингу моніторингу та базу даних програми автозавантаження
Автор:
Офіційний сайт: www.anvir.net
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити AnVir Task Manager для Windows

Коментарі

Lembergmen Lembergmen 11.06.2013 о 08:50

Багато років і я не уявляю собі роботи без AnVir Task Manager. Маса безумовно необхідних опцій! Правда версія 7.5 торік не раз казилась, неймовірно завантажувала час від часу комп, задубівала без видимої причини ... Повернувся до 6.7.1.0 і горя не знаю, лише колись-не-колись скасовую пропозиції новішої версії. Зробив до проги українські меню, діалог, рядкову таблицю. Мій AnVir Task Manager цілком українізований, це стосується і його складових - reg-organizer-setup, Virus TotalUpload, tweaker.exe. Бажаючі можуть вкинути мені "маляву" на nofool@ukr.net, надішлю обов'язково абсолютно БЕЗКОШТОВНО разом з детальними рекомендаціями по "вживленню" мовних файлів в раніше встановлену у Вас прогу.  

YURKOG YURKOG 26.01.2013 о 12:02

Багато років дана програма в мене стоїть незамінно! Рекомендую всім!

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми