Point Blank 3.61.20210331.0

Point Blank

Point Blank — безкоштовний багатокористувальницький онлайн-шутер від першої особи для ПК Windows. Тут є все, що необхідно якісному шутеру — динамічні запеклі бої, величезний арсенал зброї і досить непогана графіка.

Сюжетні події шутера розгортаються в державі Корога, де індустріалізація призвела до стрімкого скорочення населення. Для залучення робочої сили і зміцнення промисловості були покликані хвилі іммігрантів.

Через деякий час іммігранти почали обурюватися і бунтувати, оскільки їх права та можливості значно обмежувалися. Це і призвело до ворожнечі та ненависті між іммігрантами (Free Rebels) і корінними жителями (CT-Force). Вам необхідно приєднатися до однієї зі сторін і почати боротьбу.

Геймплей Point Blank повністю побудований на швидких боях і вирішенні великої кількості завдань. За перемоги в боях геймер отримує досвід, медалі, збільшує свій ранг, покращує вміння, а також отримує доступ до більш потужної зброї.

У грі доступно більше 10 ігрових режимів: Загальний матч, Знищення, Підрив, Руйнування, Оборона, Втеча, Скотобійня, Випадковий, Зомбі, Хардкор, Мисливець за головами. Окрім режиму гри можна вибрати ще й тип матчів: дробовики, снайпери і кулачний бій. Вибирайте найбільш комфортний для вас, хапайте зброю і вперед в бій.

Автор:
Офіційний сайт: ru.4game.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Point Blank для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Point Blank!

Схожі програми