ExplorerPatcher 22000.795.48.1

ExplorerPatcher

ExplorerPatcher — інструмент для відновлення функціональності Windows 10 на Windows 11. Якщо ви з тих людей, що болісно реагують на все нове і не люблять змін, тоді вам точно знадобиться цей патчер. З його допомогою ви зможете легко та швидко налаштувати максимально зручне та продуктивне робоче середовище у вашій Windows 11. Продукт має компактний розмір та поширюється абсолютно безкоштовно.

Після виходу Windows 11 багато користувачів залишилися незадоволені зовнішнім виглядом та функціональністю нової версії системи. Найбільше нарікань викликає оновлена ​​панель завдань. Іноді користувачеві може здаватися, що потрібно робити додаткові кроки, щоб зробити просту дію, яку раніше можна було би зробити одним кліком. Швидше за все це просто справа звички, проте, якщо користування стає дискомфортним, слід вжити заходів.

Після встановлення ExplorerPatcher на свій ПК, ви зможете налаштувати не лише відображення панелі завдань, але й диспетчера завдань, системного трею, меню «Пуск», Провідника тощо. Щоб налаштувати додаткові параметри по кожному з елементів ігтерфейсу ОС, клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і виберіть пункт «Властивості».

Можливості та особливості ExplorerPatcher

  • Зміна елементів інтерфейсу Провідника, панелі завдань та контекстного меню до вигляду Windows 10 (також Windows 7).
  • Можливість самостійного визначення розташування панелі завдань на екрані.
  • Можливість налаштування іконки меню «Пуск».
  • Можливість приховати панель пошуку.
  • Налаштування розширеного контекстного меню, де відображаються потрібні параметри

Встановлення ExplorerPatcher

  1. Завантажте останню версію з нашого сайту.
  2. Запустіть інсталятор exe, який автоматично встановить всі необхідні файли.
  3. Після завершення інсталяції ви побачите знайому панель завдань Windows 10.

Зміни в останній версії

  • Погода: виправлено помилку, через яку віджет міг зависнути і призвести до нескінченного циклу, коли програма використовувала все ядро ЦП, коли комп'ютер виходив зі сплячого режиму або глибокого сну.
  • Погода: виправлено помилку, через яку віджет відображав сторінку помилки, коли комп'ютер втрачав підключення до мережі; натомість тепер віджет продовжує відображати кешовані дані попереднього оновлення (якщо вони були).
Автор: valinet
Оновлено:
Версія Windows: 10, 11
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити ExplorerPatcher для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми ExplorerPatcher. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії