WPD 1.4.1834

WPD

WPD (Windows Privacy Dashboard) – це безкоштовна утиліта, покликана забезпечити приватність користувача в ОС Windows. Програма має дружній інтерфейс, не вимагає встановлення і зачіпає лише ті параметри системи, зміна яких не призводить до виникнення критичних помилок.

Утиліта WPD є свого роду панеллю приладів користувача Windows, куди зведені всі основні налаштування, пов'язані з його конфіденційністю та збором даних про використання продуктів Microsoft. Так, за допомогою неї можна швидко вимкнути участь користувача в програмах по поліпшенню якості таких продуктів, заборонити додаткам Windows доступ до контактів, пошти, камериі, мікрофону, розташування і історії дзвінків, а то і зовсім заблокувати їх роботу на комп'ютері.

Крім того, утиліта надає засоби для видалення встановлених компонентів Windows, поширення яких відбувається за допомогою Microsoft Store. Це допоможе очистити простір жорсткого диска, зменшити завантаження оперативної пам'яті і просто знизити кількість процесів і служб, що витрачають процесорний час і ресурси.

Інтерфейс WPD виконаний в стилі вікон Windows 10. Головне вікно без зусиль поміщається на екрані з невисокою роздільною здатністю і відображає повідомлення про поточний стан параметрів системи, в той час як меню утиліти перенаправляє користувача в один з трьох доступних розділів – налаштувань приватності, правил брандмауера і видалення встановлених програм. Увімкнення/вимкнення параметрів конфіденційності виконується за допомогою повзунків, характерних для мобільних пристроїв.

Переваги WPD

  • Безкоштовність продукту.
  • Зручний інтерфейс з Windows-подібним оформленням.
  • Відсутність необхідності встановлення програми.
  • Відсутність у переліку параметрів, які можуть вплинути на працездатність системи.

Недоліки WPD

  • Відсутність підтримки інших мов крім англійської.
  • Відсутність налаштувань утиліти.
  • Відсутність кнопки «Вгору» на противагу кнопці «Вниз» для швидкого перемотування по розділу.

Висновок

Запуск програми вимагає всього пару секунд. Перехід між елементами керування здійснюється блискавично. Налаштування параметрів конфіденційності за допомогою WPD торкається життєво важливих файлів і компонентів операційної системи, однак видалення встановлених програм виконується безповоротно.

Встановлення WPD

Програма не вимагає встановлення, однак зміна системних параметрів вимагає від користувача наявності прав адміністратора.

Зміни в останній версії

  • Додані настройки конфіденційності для Microsoft Edge (Chromium).
  • Вбудовані правила блокування.
  • Локалізація.
Автор: Barnacle & Vegetorius
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити WPD для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми WPD. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми