RAGE Multiplayer 1.0

RAGE Multiplayer

RAGE Multiplayer — альтернативний мультиплеєр для Grand Theft Auto V, що містить десятки серверів і безліч гравців онлайн. Встановивши застосунок, ви зможете грати онлайн в легендарну гру зі своїми друзями на різних неофіційних серверах, яких тут представлено чимало. Продукт доступний всім користувачам абсолютно безкоштовно, але при цьому слід враховувати, що для запуску гри знадобиться досить потужний ПК і багато вільного місця.

Відразу слід зазначити, що для запуску RAGE Multiplayer у вас обов'язково має бути встановлена ліцензійна версія GTA V, інакше продукт буде недоступним. Придбати ліцензійну версію гри можна в Steam або Epic Games.

Якщо у вас є офіційна версія гри, можете розпочинати встановлення RAGE Multiplayer. Після встановлення клієнта ви зможете вибрати будь-який сервер і почати гру. На кожному із серверів досить багато гравців онлайн, тож гра буде максимально цікавою. 

В цілому, клієнт надає гравцям більш гнучкий, налаштовуваний і соціальний ігровий досвід у GTA V, розширюючи можливості гри та відкриваючи шлях до нових пригод та взаємодії зі спільнотою. Встановлюйте Рейдж МП на свій ПК та значно розширте можливості ігрового процесу улюбленої гри.

Переваги RAGE Multiplayer

  • Абсолютна безкоштовність продукту.
  • Унікальні ігрові режими.
  • Великий вибір серверів.
  • Багато активних гравців.
  • Наявність голосового чату.

Недоліки RAGE Multiplayer

  • Для використання RAGE Multiplayer необхідно мати оригінальну Grand Theft Auto V, що може стати обмеженням для деяких користувачів.
  • Це неофіційна модифікація, тому можливі проблеми сумісності та стабільності у роботі.

Зміни в останній версії

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Офіційний сайт: rage.mp
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити RAGE Multiplayer для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про RAGE Multiplayer!

Схожі програми