Borderless Gaming 9.5.6

Borderless Gaming

Borderless Gaming — безкоштовна програма для Windows з відкритим вихідним кодом, що дозволяє прибрати рамки в додатках чи іграх і розгорнути їх на весь екран. Завдяки цій утиліті ви зможете перетворити свої улюблені віконні відеоігри на повноекранні без негативних побічних ефектів.

Інтерфейс Borderless Gaming простий та зручний у використанні. Вікно програми ділиться всього на дві частини: «Запущені процеси» та «Улюблені». Для того, щоб зробити гру чи додаток повноекранним, вам потрібно вибрати її/його та натиснути правою кнопкою миші. Після чого з’явиться меню, в якому ви повинні вибрати пункт «Make Borderless». От і все, ваша гра одразу розгорнеться на весь екран. Переміщені додатки в «Улюблені» автоматично стають повноекранними.

Варто зауважити, що в Borderless Gaming ви також можете перемикатись між різними іграми та додатками, за допомогою комбінації клавіш Alt+Tab. Утиліта однозначно знадобиться людям, що люблять пограти в старі ігри, адже вони, як правило не мають повноекранного режиму. 

Основні можливості Borderless Gaming

  • Запуск ігор та додатків в повноекранному режимі.
  • Сумісність практично з усіма популярними іграми.
  • Швидке перемикання між вікнами.
  • Можливість використання кількох моніторів.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Andrew Sampson
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Borderless Gaming

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Borderless Gaming. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії