Arduino IDE 2.3.2

Arduino IDE

Arduino IDE – програмне забезпечення для користувачів операційної системи Windows, що дозволяє писати свої програми (скетчі) для платформи Arduino. Ця платформа в першу чергу орієнтується на конструкторів-аматорів, які застосовують Arduino для побудови простих систем автоматики і робототехніки. Проте інколи, на базі Ардуіно створювалися і більш-менш серйозні проекти.

Але, якщо ви націлені зробити масштабний проект промислового рівня чи керувати важливими високотехнічними проектами, то не варто ризикувати, використовуючи Arduino. Програма, хоч і має гнучку систему, що дозволяє реалізувати задуми професіоналам своєї справи, але з самого початку була створена для навчання.

Arduino IDE складається з досить простого текстового редактору коду, менеджера проектів, компілятора та модуля для завантаження прошивки в мікроконтролер. Це інтегроване середовище написане на Java і базується на Processing та іншому програмному забезпеченні з відкритим кодом.  На відміну від онлайн-версії редактора коду (Arduino Web Editor), настільною версією можна користуватися за відсутності інтернету.

Мова програмування Arduino є стандартним C++ (використовується компілятор AVR-GCC) з деякими особливостями, що полегшують написання програм новачкам у цій справі.

Переваги Arduino IDE

 • доступність;
 • зручний для використання та розуміння інтерфейс;
 • програма сумісна з усіма версіями операційними системами Windows;
 • наявність необхідних для роботи інструментів;
 • кілька варіантів мов програмування;
 • можливість поглибити знання мови C++;
 • вбудований набір прикладів програм;
 • функції збереження, експорту, перевірки, пошуку, заміни скетчів.

Недоліки Arduino IDE

 • програма не розрахована на роботу зі складними системами;
 • робота окремих версій, за словами користувачів, характеризується нестабільністю.

Встановлення Arduino IDE для Windows

Для Windows є можливість завантаження архіву і інсталятора (файлу .EXE). Архів можна використовувати як портативну версію. Якщо ж ви встановлюєте середовище розробки Ардуіно на своє постійне робоче місце, то краще обрати Windows Installer.

Інсталяція програми не вимагає складних маніпуляцій. Завантажте програмне забезпечення Arduino IDE через запропоноване вам посилання, відкрийте завантажений файл та виконайте спеціальні інструкції, зазначені у вікні встановлення.

Зміни в останній версії

 • Налагодження вимкнено для деяких сторонніх платформ.
Автор:
Офіційний сайт: www.arduino.cc
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Arduino IDE для Windows

Коментарі

Alvetari Alvetari 21.09.2019 о 18:27

Український переклад там присутний ( у списку доступних мов), але автоматично програма встановлює мову поточної операційної системи і тому треба зайти до Налаштувань і обрати українську мову, і потім перезапустити програму...

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми