Sandboxie

Sandboxie 5.68.7

Sandboxie

Sandboxie – це програма-пісочниця, яка дозволяє запустити будь-який додаток в ізольованій області пам'яті і, тим самим, убезпечити операційну систему від наслідків виконання шкідливого коду. Продукт розповсюджується безкоштовно і перекладений на безліч мов, включаючи українську.

Програми, запущені в Sandboxie, здатні взаємодіяти тільки з ділянкою пам'яті, яку їй відведено пісочницею. Іншими словами, вони не мають доступу до інших областей ОЗУ і жорсткого диска, компонентів ОС, в тому числі драйверів, служб, реєстру, і до решти. Це дає можливість користувачеві запускати на комп'ютері код невідомого походження, а також відкривати підозрілі посилання і листи. Особливою популярністю програма може користуватися у розробників і тестувальників ПЗ, адже дає можливість запускати самописний код без необхідності використання віртуальної машини.

У комплект Sandboxie входить вбудований менеджер, який своїм виглядом нагадує звичайний диспетчер завдань Windows і дозволяє не загубитися у великій кількості процесів, запущених в пісочниці.

Інтерфейс інструменту досить зрозумілий, хоча навряд чи його можна назвати сучасним. Елементи керування нечисленні. Про те, що будь-яка програма запущена в пісочниці, свідчить рамка, яка за замовчуванням має жовтий колір.

Перед використанням програми настійно рекомендується ознайомитися з коротким посібником користувача, на який вкаже сам Sandboxie.

Переваги Sandboxie

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка української мови інтерфейсу.
  • Можливість запуску в пісочниці таких додатків, як веб-оглядач, поштовий клієнт, провідник та інші.
  • Можливість запуску програм з привілеями адміністратора.
  • Наявність вбудованого менеджера процесів.

Висновок

Пісочниця Sandboxie працює коректно, без збоїв, не зависає. Розробники створили невеличкий посібник, щоб ввести користувача в курс справи перед використанням програми. В цілому, інструмент рекомендується всім тестувальникам ПЗ і користувачам, що турбуються про свою безпеку.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, потрібно встановити її повторно із зазначенням потрібної локалізації.

Зміни в останній версії

  • В останньому оновленні Sandboxie Plus ми внесли кілька покращень та виправлень для покращення користувальницького досвіду. Примітно, що інформацію про версію файлів SbieDll.dll і SbieSvc.exe було додано у діалогове вікно «Про програму» Sandboxie Plus. Ми покращили прапорці, пов'язані з функцією DropAdminRights у SandMan. У цьому випуску також виправлено декілька важливих помилок: вирішено проблему із символічним зв'язуванням файлів, а також внесено виправлення до параметра запуску агента та функцію «Видалити V2», яка раніше була представлена у версії 1.13.5. Ці оновлення забезпечують кращу стабільність та функціональність програмного забезпечення Sandboxie Plus.
Автор:
Офіційний сайт: github.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Sandboxie для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Sandboxie!

Схожі програми