Sandboxie 5.28

Sandboxie

Sandboxie – це програма-пісочниця, яка дозволяє запустити будь-який додаток в ізольованій області пам'яті і, тим самим, убезпечити операційну систему від наслідків виконання шкідливого коду. Продукт розповсюджується безкоштовно і перекладений на безліч мов, включаючи українську.

Програми, запущені в Sandboxie, здатні взаємодіяти тільки з ділянкою пам'яті, яку їй відведено пісочницею. Іншими словами, вони не мають доступу до інших областей ОЗУ і жорсткого диска, компонентів ОС, в тому числі драйверів, служб, реєстру, і до решти. Це дає можливість користувачеві запускати на комп'ютері код невідомого походження, а також відкривати підозрілі посилання і листи. Особливою популярністю програма може користуватися у розробників і тестувальників ПЗ, адже дає можливість запускати самописний код без необхідності використання віртуальної машини.

У комплект Sandboxie входить вбудований менеджер, який своїм виглядом нагадує звичайний диспетчер завдань Windows і дозволяє не загубитися у великій кількості процесів, запущених в пісочниці.

Інтерфейс інструменту досить зрозумілий, хоча навряд чи його можна назвати сучасним. Елементи керування нечисленні. Про те, що будь-яка програма запущена в пісочниці, свідчить рамка, яка за замовчуванням має жовтий колір.

Перед використанням програми настійно рекомендується ознайомитися з коротким посібником користувача, на який вкаже сам Sandboxie.

Переваги Sandboxie

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Підтримка української мови інтерфейсу.
 • Можливість запуску в пісочниці таких додатків, як веб-оглядач, поштовий клієнт, провідник та інші.
 • Можливість запуску програм з привілеями адміністратора.
 • Наявність вбудованого менеджера процесів.

Недоліки Sandboxie

 • Щоб змінити мову інтерфейсу потрібно перевстановити програму.

Висновок

Пісочниця Sandboxie працює коректно, без збоїв, не зависає. Розробники створили невеличкий посібник, щоб ввести користувача в курс справи перед використанням програми. В цілому, інструмент рекомендується всім тестувальникам ПЗ і тим користувачам, які активно відвідують ресурси так званого Darknet.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, потрібно встановити її повторно із зазначенням потрібної локалізації.

Зміни в останній версії (історія змін)

 • Додана підтримка Windows 10 v1809.
 • Виправлені проблеми з Adobe Acrobat Pro і Reader 2019, пов'язані з відсутністю в діалоговому вікні «Зберегти як».
 • Виправлена ​​помилка шляху, через яку програми не запускалися / не встановлювалися в Пісочниці [https://forums.sandboxie.com/phpBB3/viewtopic.php?f=11&t=26160]
 • Виправлена ​​помилка, через яку LibreOffice не міг запустити проблему.
 • Поліпшено шаблони для доступу до профілю Waterfox.
 • Адресується SBIE2209 Неможливо перетворити SID в ім'я користувача: повідомлення [22/1332], яке може спрацювати при використанні Пісочниці, доступною тільки для певних користувачів.
 • Протестовано нормально на Fast Ring x64 18312 / FR x86 18309 (більш нові версії, ніж перераховані тут, швидше за все, не будуть працювати).
Автор: Ronen Tzur
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня

Завантажити
Sandboxie

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Sandboxie. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії