SoftPerfect WiFi Guard 2.1.4

SoftPerfect WiFi Guard

WiFi Guard – це мережевий сканер від компанії SoftPerfect, який дозволяє виявити всі пристрої, підключені до бездротової мережі. Сама по собі програма є платною, проте розробники надають в розпорядження користувачів функціональну демо-версію, що показує до 5 підключених пристроїв.

Для виявлення пристроїв, підключених до мережі, додаток WiFi Guard сканує її шляхом відправки в неї запитів. Як правило, одержувачі повідомлень відповідають на них автоматично, направляючи мережеві пакети з інформацією про себе назад відправнику. Таким чином, адміністратор або власник мережі стає володарем таких відомостей про всі підключені до неї пристрої, як ім'я, мережева або IP-адреса, статистика активності по годинах, а також фізичну адресу адаптера (MAC), який, до того ж, вказує і на виробника чіпа.

Параметри сканування дозволяють задати періодичність виконання вищеописаної операції. Максимально допустимий інтервал дорівнює шістдесяти хвилинам. Крім того програма надає кошти для відправки відомостей про невідомі підключення за допомогою e-mail повідомлень.

Інтерфейс WiFi Guard простий в освоєнні і являє собою стилізоване вікно з невеликою кількістю кнопок швидкого доступу до функцій. Основну робочу область займає таблиця з інформацією про відомі і невідомі пристрої, яка може бути залучена в будь-який час як файл XML.

Переваги WiFi Guard

  • Підтримка української мови.
  • Можливість збереження інформації у вигляді таблиці в XML форматі.
  • Підтримка завантаження з інтервалом часу.
  • Виявлення комп'ютерів, прихованих за фаєрволом.
  • Наявність переносної (портабельної) версії.

Недоліки WiFi Guard

  • Необхідність придбання ліцензії для повноцінного використання інструменту.

Висновок

Утиліта працює коректно, не дає збої і не вилітає. Сканування здійснюється досить швидко. Єдине, що псує враження від використання WiFi Guard – це необхідність придбання ліцензії при порівняно невеликому вбудованому функціоналу.

Встановлення WiFi Guard

Програма поширюється в переносному і повноцінному варіанті. Встановлення за допомогою інсталятора виглядає стандартно і включає в себе лише кілька кроків. В процесі користувач має можливість налаштувати шлях розташування утиліти на жорсткому диску і створити ярлик WiFi Guard на робочому столі.

Щоб змінити мову інтерфейсу клацніть «Help» в меню програми угорі ліворуч, після чого оберіть пункт «Language». Далі клікніть мишею по потрібному значенню мови. Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте сканер.

Зміни в останній версії

  • Додано: нова настройка для автоматичного затвердження пристроїв з локально керованими MAC-адресами.
Автор: SoftPerfect Research
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
SoftPerfect WiFi Guard

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми SoftPerfect WiFi Guard. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

ConnectifyConnectify Hotspot ShieldHotspot Shield My WIFI RouterMy WIFI Router MyPublicWiFiMyPublicWiFi mHotspotmHotspot AutoLoggerAutoLogger SandboxieSandboxie Toolwiz Time FreezeToolwiz Time Freeze RkillRkill Sandboxie PlusSandboxie Plus UncheckyUnchecky Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →