SoftPerfect WiFi Guard 2.1.5

SoftPerfect WiFi Guard

WiFi Guard – це мережевий сканер від компанії SoftPerfect, який дозволяє виявити всі пристрої, підключені до бездротової мережі. Сама по собі програма є платною, проте розробники надають в розпорядження користувачів функціональну демо-версію, що показує до 5 підключених пристроїв.

Для виявлення пристроїв, підключених до мережі, додаток WiFi Guard сканує її шляхом відправки в неї запитів. Як правило, одержувачі повідомлень відповідають на них автоматично, направляючи мережеві пакети з інформацією про себе назад відправнику. Таким чином, адміністратор або власник мережі стає володарем таких відомостей про всі підключені до неї пристрої, як ім'я, мережева або IP-адреса, статистика активності по годинах, а також фізичну адресу адаптера (MAC), який, до того ж, вказує і на виробника чіпа.

Параметри сканування дозволяють задати періодичність виконання вищеописаної операції. Максимально допустимий інтервал дорівнює шістдесяти хвилинам. Крім того програма надає кошти для відправки відомостей про невідомі підключення за допомогою e-mail повідомлень.

Інтерфейс WiFi Guard простий в освоєнні і являє собою стилізоване вікно з невеликою кількістю кнопок швидкого доступу до функцій. Основну робочу область займає таблиця з інформацією про відомі і невідомі пристрої, яка може бути залучена в будь-який час як файл XML.

Переваги WiFi Guard

  • Підтримка української мови.
  • Можливість збереження інформації у вигляді таблиці в XML форматі.
  • Підтримка завантаження з інтервалом часу.
  • Виявлення комп'ютерів, прихованих за фаєрволом.
  • Наявність переносної (портабельної) версії.

Недоліки WiFi Guard

  • Необхідність придбання ліцензії для повноцінного використання інструменту.

Висновок

Утиліта працює коректно, не дає збої і не вилітає. Сканування здійснюється досить швидко. Єдине, що псує враження від використання WiFi Guard – це необхідність придбання ліцензії при порівняно невеликому вбудованому функціоналу.

Встановлення WiFi Guard

Програма поширюється в переносному і повноцінному варіанті. Встановлення за допомогою інсталятора виглядає стандартно і включає в себе лише кілька кроків. В процесі користувач має можливість налаштувати шлях розташування утиліти на жорсткому диску і створити ярлик WiFi Guard на робочому столі.

Щоб змінити мову інтерфейсу клацніть «Help» в меню програми угорі ліворуч, після чого оберіть пункт «Language». Далі клікніть мишею по потрібному значенню мови. Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте сканер.

Зміни в останній версії

  • Додано: нове налаштування, що дозволяє уникнути відправки листів, що повторюються.
  • Додано: автоматичне налаштування SNMP для спрощення налаштування електронної пошти.
  • Додано: вбудований безпечний SMTP та видалена залежність OpenSSL.
  • Покращено: пошта надсилається у фоновому потоці, щоб запобігти зависанню.
Автор: SoftPerfect Research
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
SoftPerfect WiFi Guard

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми SoftPerfect WiFi Guard. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

Hotspot ShieldHotspot Shield mHotspotmHotspot ConnectifyConnectify MyPublicWiFiMyPublicWiFi My WIFI RouterMy WIFI Router AutoLoggerAutoLogger SandboxieSandboxie VoodooShield FreeVoodooShield Free RkillRkill Sandboxie PlusSandboxie Plus Toolwiz Time FreezeToolwiz Time Freeze Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →