Toolwiz Time Freeze 2017 4.3.1.5000

Toolwiz Time Freeze

Toolwiz Time Freeze – це програма-пісочниця, яка захищає операційну систему користувача від небажаних змін. Продукт поширюється безкоштовно, а його використання не складе ніяких труднощів.

Інструмент не містить будь-яких незрозумілих і хитрих налаштувань. Після того, як користувач запустить Time Freeze, програма захистить систему від внесення будь-яких змін з боку будь-якого з її компонентів, окрім тих, які примусово вказані в списку виключень. По суті, на цьому функціонал пісочниці закінчується.

Інтерфейс Toolwiz Time Freeze має вигляд невеликого вікна, яке містить менеджер виключень і кілька додаткових параметрів. Запуск пісочниці може здійснюватися як з головного вікна, так і за допомогою меню програми в треї Windows. Крім того, розробники пропонують користувачеві помістити невелику панель-віджет з кнопкою запуску Time Freeze на робочий стіл. Останнє може бути цікаво розробникам і тестувальникам ПЗ, яким доводиться по кілька разів запускати на виконання один і той же код.

Переваги Toolwiz Time Freeze

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Простота у використанні програми.
  • Наявність вбудованого менеджера виключень.
  • Наявність віджета для швидкого запуску пісочниці з робочого столу.

Недоліки Toolwiz Time Freeze

  • Відсутність підтримки російської та української мов інтерфейсу.

Висновок

Інструмент Toolwiz Time Freeze працює коректно, без збоїв, не зависає. Цю програму можна рекомендувати як тестувальникам ПЗ, так і просто активним користувачам Інтернет.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: Toolwiz Software
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Toolwiz Time Freeze

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Toolwiz Time Freeze. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

SandboxieSandboxie AutoLoggerAutoLogger SoftPerfect WiFi GuardSoftPerfect WiFi Guard RkillRkill Sandboxie PlusSandboxie Plus VoodooShield FreeVoodooShield Free Всі програми категорії «» →