Rkill

Rkill 2.9.1.0

Rkill

Rkill – це утиліта, покликана завершити на комп'ютері всі процеси, що приховують діяльність шкідливого ПЗ або перешкоджають роботі антивірусів. Продукт поширюється безкоштовно, не вимагає встановлення і не має графічного інтерфейсу користувача.

Робота програми здійснюється в автоматичному режимі. Єдине, що потрібно від користувача – це запустити один з наданих в архіві виконуваних файлів, після чого Rkill спробує завершити всі відомі йому процеси, які завдають шкоди операційній системі, і сформувати TXT звіт. Крім того, утиліта виконує скидання асоціацій файлів з розширеннями EXE, COM і BAT таким чином, щоб користувач зміг згодом запустити антивірусне ПЗ для видалення всіх небажаних елементів. Додатково до звіту заноситься інформація про наявність підозрілих записів в системному файлі HOSTS.

Програма працює «з-під інтерфейсу командного рядка» (CLI). При цьому користувачу зовсім не доведеться вводити будь-які незрозумілі йому команди і параметри, адже всі процеси в Rkill виконуються автоматично.

Переваги Rkill

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Повністю автоматичний режим роботи утиліти.
  • Наявність версій x86 і x64.
  • Відсутність необхідності встановлення програми.
  • Невеликий обсяг утиліти.

Недоліки Rkill

  • Відсутність перекладу на російську та українську мови.

Висновок

Утиліта Rkill – це ще один засіб порятунку для користувачів, які опинилися в скрутному становищі через зараження ПК. Програма має потужну швидкістю роботи, а її використання не спричинить жодних труднощів.

Увага

Утиліта Rkill не видаляє виявлене шкідливе ПЗ, а лише вказує на нього користувачеві. Крім того, програма знімає блокування з встановлених на комп'ютері антивірусів, щоб їх можна було використовувати для видалення «малварі». По завершенні роботи інструменту перезавантаження системи не потрібне, оскільки це призведе до повторного запуску і поширення вірусів та троянів.

Програма поширюється у вигляді архіву, що містить кілька виконуваних файлів, які, по суті, однакові. Це зроблено на той випадок, якщо користувач зіткнеться з «хитрим» вірусом, який володіє захистом від інструментів, подібних Rkill.

Автор:
Офіційний сайт: www.bleepingcomputer.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Rkill для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Rkill!

Схожі програми

AutoLoggerAutoLogger Sandboxie PlusSandboxie Plus VoodooShield FreeVoodooShield Free SoftPerfect WiFi GuardSoftPerfect WiFi Guard SandboxieSandboxie SpamihilatorSpamihilator