Rkill 2.9.1.0

Rkill

Rkill – це утиліта, покликана завершити на комп'ютері всі процеси, що приховують діяльність шкідливого ПЗ або перешкоджають роботі антивірусів. Продукт поширюється безкоштовно, не вимагає встановлення і не має графічного інтерфейсу користувача.

Робота програми здійснюється в автоматичному режимі. Єдине, що потрібно від користувача – це запустити один з наданих в архіві виконуваних файлів, після чого Rkill спробує завершити всі відомі йому процеси, які завдають шкоди операційній системі, і сформувати TXT звіт. Крім того, утиліта виконує скидання асоціацій файлів з розширеннями EXE, COM і BAT таким чином, щоб користувач зміг згодом запустити антивірусне ПЗ для видалення всіх небажаних елементів. Додатково до звіту заноситься інформація про наявність підозрілих записів в системному файлі HOSTS.

Програма працює «з-під інтерфейсу командного рядка» (CLI). При цьому користувачу зовсім не доведеться вводити будь-які незрозумілі йому команди і параметри, адже всі процеси в Rkill виконуються автоматично.

Переваги Rkill

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Повністю автоматичний режим роботи утиліти.
  • Наявність версій x86 і x64.
  • Відсутність необхідності встановлення програми.
  • Невеликий обсяг утиліти.

Недоліки Rkill

  • Відсутність перекладу на російську та українську мови.

Висновок

Утиліта Rkill – це ще один засіб порятунку для користувачів, які опинилися в скрутному становищі через зараження ПК. Програма має потужну швидкістю роботи, а її використання не спричинить жодних труднощів.

Увага

Утиліта Rkill не видаляє виявлене шкідливе ПЗ, а лише вказує на нього користувачеві. Крім того, програма знімає блокування з встановлених на комп'ютері антивірусів, щоб їх можна було використовувати для видалення «малварі». По завершенні роботи інструменту перезавантаження системи не потрібне, оскільки це призведе до повторного запуску і поширення вірусів та троянів.

Програма поширюється у вигляді архіву, що містить кілька виконуваних файлів, які, по суті, однакові. Це зроблено на той випадок, якщо користувач зіткнеться з «хитрим» вірусом, який володіє захистом від інструментів, подібних Rkill.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: BleepingComputer
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Rkill

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Rkill. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

SandboxieSandboxie AutoLoggerAutoLogger SoftPerfect WiFi GuardSoftPerfect WiFi Guard UncheckyUnchecky SpamihilatorSpamihilator VoodooShield FreeVoodooShield Free Всі програми категорії «» →